ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Türkiye-Ukrayna ikili kampı tamamlandı
3.10.2020 12:06:00
Atıcılık Milli Takımımız, Ukrayna ile Mersin'de yaptığı ikili kampını tamamladı. 

2021 yılına ertelenen 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için hazırlanan Milli atıcılarımız, koronavirüs pandemisi normalleşme dönemindeki ilk kampını, Ukrayna Milli Takımı'yla gerçekleştirdi.

Erdemli Atış Poligonu'nda; 11'i Türk, 7'si Ukraynalı toplam 18 sporcunun yer aldığı çalışmalarda takım antrenmanlarının yanı sıra turnuva gerçekleştirildi. 

Atışlar sonunda düzenlenen ödül töreninde, Türkiye ve Ukrayna Milli Takımı teknik heyeti dereceye giren sporculara kupalarını verdi. 

Kampın her iki takım adına da oldukça yararlı olduğunu vurgulayan Atıcılık Milli Takımı Teknik Direktörü Kadri Akgün ''Küresel olarak yaşanan koronavirüs pandemisinden bu yana ilk kampımızı önlemlere dikkat ederek gerçekleştirdik. Çalışmalarımızı dünya sıralamasında iyi bir yerde olan Ukrayna Milli Takımı ile yapmak, sporcularımız adına kampın çok daha verimli geçmesini sağladı. Bu tarz kamplara, 2021 yılına ertelenen Tokyo Paralimpik Oyunları'na kadar fırsat oldukça devam etmek istiyoruz.'' diye konuştu. 

8 kategoride yapılan turnuvada sıralama ise şöyle oluştu: 


Erkekler 50 metre tabanca 
1- Denysiuk O (538)
2- Cevat Karagöl (529)
3- Murat Oğuz (523)

Erkekler 50 metre tüfek 
1- Irına Shchetnik (616)
2- Andrii Doroshenko (610)
3- Erhan Coşkuner (601)

Erkekler 25 metre tabanca (P4)
1- Denysiuk O (576)
2- Yunus Bahçeci (560)
3- Liakhu (550)

Erkekler 10 metre havalı tüfek (R5)  
1. Hakan Çevik (632.4)

Erkekler 10 metre havalı tüfek (R3)
1. Savaş Üstün (627.1)
2. Erhan Coşkuner (625.2)

Erkekler 10 metre havalı tabanca (P1)
1. Cevat Karagöl (561)
2. Murat Oğuz (543)
3. Yunus Bahçeci (535)

Kadınlar 10 metre havalı tüfek (R2)
1. Çağla Baş (618.7)
2. Suzan Çevik (611.4)

Kadınlar 10 metre havalı tabanca (P2)
1. Ayşegül Pehlivanlar (558)
2. Aysel Özgan (556)
















Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List