ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TS Basketbol 2021-2022 Sezonu Fikstür Çekimi Duyurusu
8.10.2021 17:51:00
Federasyonumuz TS Basketbol 2021-2022 sezonu Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig fikstür çekimi 11 Ekim 2021 Pazartesi saat 19.00 – 21.00 saatleri arasında Antalya/Kemer’de çekilecektir.

Fikstür çekimi Covit-19 bulaş riskine karşı Online olarak çekilecek ve Federasyonumuz internet sitesi ve sosyal medya hesabından ( Facebook ) Canlı olarak yayınlanacaktır.

TS Basketbol 2021-2022 sezonunda Süper Lig, 1.Lig ve 2.Liginde yer alacak Kulüplerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.

Müsabakalara katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.
Not: 3. Lig 4 Aralık 2021 tarihinde başlayacak olup Fikstür çekimi bilhare bildirilecektir.

SÜPER LİG KULÜPLERİ
NO KULÜP ADI
1. 1907 FENERBAHÇE SP. KLB.
2. BAĞCILAR ENG.GENÇLİK SP.KLB.
3. BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BLD.
4. BEŞİKTAŞ JK HDI SİGORTA
5. BURSA BED. ENG.
6. CEYLANPINAR BLD. ENG.
7. FUZULEV1453 ENGELLİLER SP. KLB
8. GALATASARAY SP.KLB.
9. GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KLB
10. İZMİR BYKŞ. BLD. GENÇLİK ve SP.
11. KKTC TEK.SAN. BASK. TKM.
12. PENDİK BLD. ANADOLU YAKASI
13. Ş.URFA BYKŞ. BEL. ENG. SP. KLB.
14 TSK REHABİLİTASYON MRK ENG.
15 YALOVA ORTOPEDİKLER

1. LİG TAKIMLARI

NO KULÜP ADI
1 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR KLB
2. ANTALYA BYKŞ. BLD. ASAT GENÇLİK ve SP.
3. BATMAN ENGELLİLER SP.
4. ÇANAKKALE BOĞAZGÜCÜ ENG. GENÇ.S.K.
5. ENGELSİZ GAZİANTEP SP. KLB.
6. GÜÇLÜ ELLER ENG.SP. KLB.
7. İSKENDERUN ENGELLİLER SP. KLB.
8 İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ
9. KARABÜK DEMİR KARTAL G. VE S. KLB.
10. KOCAELİ BAŞİSKELE ENG. SP.
11. MUŞ BEDENSEL ENG.
12. ORDU BYKŞ. BLD. S.K
13. TUZLA BELEDİYESİ ENG.

2. LİG TAKIMLARI

NO KULÜP ADI
1. GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT ENG.GENÇLİK ve SP. KLB.
2. AMED SPORTİF FAALİYETLER SPOR KLB.
3. ÇARŞAMBA BED. ENG. GENÇ. VE SP. KLB.
4. HAKKARİ SÜMBÜL ENGELLİLER S. KLB.
5. HATAY BYKŞ. BLD. GENÇLİK ve SP. KLB.
6. İZMİR KARŞIYAKA ENG. SP. KLB.
7. KONYA ENG.
8. MALATYA BYKŞ. BLD. SPOR
9. PAMUKKALE BELEDİYESPOR KLB.
10. ZİLE ENGELLİLER GENÇ.VE SP. KLB.


Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List