ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TOKYO 2020 PARALİMPİK OYUNLAR 11. GÜN SONUÇLAR
4.9.2021 13:39:00
Asaka Shootıng Range’de gerçekleştirilen Atıcılık müsabaka sonuçları ;

Para atıcılık P4 karışık 50m ateşli tabanca elemelerinde, Ay yıldızlı sporcularımız Ayşegül Pehlivanlar 17, Murat Oğuz 18 ve Aysel Özgan 22. sırayı alarak finalde yarışma hakkı elde edemedi.

Yumenoshima Final Field’da gerçekleştirilen Okçuluk müsabakası sonuçları ;

Ay yıldızlı sporcularımız Sadık Savaş ve Yağmur Şengül’den oluşan klasik yay açık sınıf karışık takımımız, ilk turda Büyük Britanya’ya 5-1 mağlup olarak Tokyo 2020’ye veda etti.

Yoyogi National Stadium’da gerçekleştirilen Badminton müsabaka sonuçları ;

Para badminton tekler W2 kategorisinde ülkemizi temsil eden Emine Seçkin, yarı finalde Çin’den Yutong Liu’ya 2-0 mağlup oldu. Ay yıldızlı Sporcumuz saat 12.30’da bronz madalya maçına çıkmasının ardından, Emine Seçkin, WH2 sınıfında Japonya’dan Yuma Yamazaki ile yaptığı bronz madalya maçını 2-0 kaybetti ve Paralimpik Oyunları dördüncüsü oldu.

Ariake Arena’da gerçekleştirilen T.S Basketbol müsabakası sonuçları ;


Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımımız, 5’ncilik mücadelesinde Avustralya’ya 74-58 mağlup olarak, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları’nı 6. sırada tamamladı.


Tüm sporcularımızı mücadeleleri için kutluyoruz!

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List