ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TOKYO 2020 PARALİMPİK OYUNLAR 10. GÜN SONUÇLAR
3.9.2021 14:54:00
Yoygi National Stadium’da gerçekleştirilen Badminton müsabaka sonuçları ;

Para badminton tekler WH2 kategorisinde ülkemizi temsil eden Ay yıldızlı sporcumuz Emine Seçkin, çeyrek finalde Tayland’dan Amnouy Wetwithan’ı 2-0 yenerek yarı finale yükseldi. Sporcumuzun yarı final karşılaşması 4 Eylül’de yapılacak

Para badminton tekler SU5 kategorisinde ülkemizi temsil eden Ay yıldızlı sporcumuz Zehra Bağlar, grubundaki ikinci maçında Japonya’dan Ayako Suzuki’ye 2-0 mağlup olarak gruptan çıkma şansını kaybetti ve mücadelesini tamamladı.

Yumenoshima Final Field’da gerçekleştirilen Okçuluk müsabakası sonuçları ;

Klasik yay açık sınıf ikinci tur mücadelesinde Sadık Savaş, Vedat Aksoy’u 6-4 yenerek çeyrek finale yükselmesinin ardından, Ay yıldızlı sporcumuz Sadık Savaş, para okçuluk klasik yay açık sınıf çeyrek finalinde ABD’li Kevin Mather’e 6-2 mağlup olarak Tokyo 2020’ye veda etti.


Tüm sporcularımızı mücadeleleri için kutluyoruz!

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List