ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
OTURARAK VOLEYBOL ETAPLI SÜPERLİG VE 1. LİGİN 1. ETAPLARI BAŞLIYOR
4.1.2018
2017-2018 SEZONU  SÜPERLİG 1. ETAP MÜSABAKALARI  26-28 OCAK  2018 TARİHLERİNDE DİYARBAKIR'DA  YAPILACAKTIR.
SÜPERLİG TAKIMLARI, 
A GRUBU                                                                          B GRUBU
   KULÜP ADI                                                KULÜP ADI
1 ZONGULDAK ALAPLI ANADOLU             1 ZONGULDAK KDZ EREĞLİ BLD
2 KARABÜK GENÇLİK HİZMETLERİ           2 DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENG
3 SAMSUN EKSPRES GENÇLİK                  3 KARAMAN GENÇLİK HİZMETLERİ
4 MUĞLA FETHİYE GENÇLİK HİZ.              4 ANKARA OSTİM SPOR
5- GAZİANTEP BEDENSEL ENGELLİLER   5 KONYA ŞİRİN GENÇ. SP . KLB.

2017-2018 SEZONU  1. LİG 1. ETAP MÜSABAKALARI  09-11 ŞUBAT 2018 TARİHLERİNDE AKSARAY'DA YAPILACAKTIR.

1. LİG TAKIMLARI  
    KULÜP ADI                                            İLİ
1. AYYILDIZ SPOR KLB                        ADANA
2. AYRANCI GENÇLİK SP.KLB.            KARAMAN
3. K.MARAŞ B.Ş. BEL. SP.KLB.            K.MARAŞ
4. FETHİYE GENÇ.HİZ.SP. KLB.          MUĞLA
5. ŞEHİTKAMİL ENG.SP.KLB.              GAZİANTEP
6. 5000 EVLER SP KLB.                       KARABÜK
7. KUZEY YILDIZI ENG.SP KLB.          SAMSUN
8. KIRIKKALE TÜM ENG. SP.KLB.        KIRIKKALE
9. BOLU GENÇLİK MERK. SP.KLB       BOLU
10. GAZİANTEP GENÇ.SP. KLB.          GAZİANTEP
11. CEYHAN ENG. GENÇ. VE SP.KLB ADANA
12. KONYA ENG.SPOR KLB.                KONYA
13. DOĞANŞEHİR BEL. SPR. KLB.      MALATYA

LİGLER YAYIMLANAN  STATÜLER DOĞRULTUSUNDA YAPILACAK OLUP, LİGLERE   KATILMAYACAK  TAKIMLARIN MÜSABAKALARDAN 1 HAFTA ÖNCE FEDERASYONUMUZA BİLGİ VERMESİ GEREKMEKTEDİR. 

İndirilebilir Dosyalar
1
1.LİG STATÜSÜ
İndir
2
SÜPERLİG STATÜSÜ
İndir
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List