ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
OKÇULUK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI
9.4.2018 11:33:00
Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Açık Hava  Okçuluk Türkiye Şampiyonası 03-05 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya 100. yıl Okçuluk Tesislerinde gerçekleşti. Müsabakalar sonucunda ilk üçe giren sporcularımıza Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Okçuluk As Başkanı İrfan ÇELİK, Federasyon Genel Sekreteri Erhan DURUKAN, Türkiye Okçuluk Federasyonu Teknik Kurul Başkanı Metin GAZOZ ile Milli Takım Antrenörü Özcan EDİZ madalyalarını takdim etti. Madalya alan sporcularımız  ve kulüplerimiz aşağıda sunulmuştur.



KLASİK YAY BAYAN
1.    ZEHRA ÖZBEY TORUN(ANTALYA FERDİ)
2.    MERVE NUR EROĞLU(OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ)
3.    YAĞMUR ŞENGÜL (TSK SPOR KULÜBÜ)

KLASİK YAY ERKEK
1.     YAVUZ PAPAĞAN (TSK SPOR KULÜBÜ)
2.     BEKİR ÜNLÜ (SAKARYA CİMNASTİK SPOR KULÜBÜ)
3.     SADIK SAVAŞ (İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ)

MAKARALI YAY BAYAN
1.      SEVGİ YORULMAZ (DENİZLİ GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ)
2.      BURCU DAĞ (İSTANBUL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ)
3.      HANDAN BİROĞLU(BOZOKLAR SPOR KULÜBÜ)

MAKARALI YAY ERKEK

1.      DOĞAN HANCI(İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ)
2.      ERDOĞAN AYGAN (İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ)
3.      TANER EREN (MUĞLA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ)

W1 ERKEK
1.    BAHATTİN HEKİMOĞLU (İSTANBUL OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ)
2.    NACİ YENİER(İSTANBUL OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ)
3.    YİĞİT CANER AYDIN (İSTANBUL OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ) 

KLASİK YAY MİX TAKIM
1.     OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
2.      İSTANBUL BÖLGE
3.      TSK SPOR KULÜBÜ

MAKARALI YAY MİX TAKIM
1. DENİZLİ GSK
2. İSTANBUL BÖLGE
3. TSK SPOR KULÜBÜ



Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List