ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
MİLLİ TAKIMLARIMIZLA ULUSLARARASI ARENADAYIZ!
6.8.2018 10:12:00
Milli Takımlarımızla Uluslararası Arenadayız!

1- Yüzme Milli Takımımız, 13-19 Ağustos günleri arasında İrlanda'nın başkenti Dublin'de düzenlenecek olan ''2018 Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda'' ülkemizi temsil edecek.




2- Okçuluk Milli Takımımız, 11-19 Ağustos günleri arasında Çekya'nın Pilsen şehrinde organize edilecek ''2018 Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası'nda'' ülkemizi temsil edecek. 



 
 
3- Atletizm Milli Takımımız, 20-26 Ağustos günleri arasında Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenecek olan ''2018 Para Atletizm Avrupa Şampiyonası'nda'' ülkemizi temsil edecek. 







4- Tekerlekli Sandalye Basketbol A Erkekler Milli Takımımız, 16-26 Ağustos günleri arasında Almanya’nın Hamburg şehrinde yapılacak ''2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’nda'' mücadele edecek.


 
 
5- Tekerlekli Sandalye Basketbol A Kadınlar Milli Takımımız, 10-17 Eylül günleri arasında İtalya’nın Udine şehrinde yapılacak ''2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol Kadınlar Division B Avrupa Şampiyonası’nda'' mücadele edecek.

 
6- Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Genç Erkekler Milli Takımımız, 10-17 Eylül tarihlerinde İtalya’nın Udine şehrinde yapılacak ''2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol U22 Avrupa Şampiyonası’nda'' mücadele edecek.

 
7- Tekerlekli Sandalye Basketbol U24 Kadınlar Milli Takımımız, 31 Ekim-5 Kasım günleri arasında Fransa’nın Bordeaux şehrinde yapılacak ''2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol Avrupa Şampiyonası’nda'' mücadele edecek.



 
8- Milli Eskrimcilerimiz, 17-23 Eylül günleri arasında İtalya'nın Terni şehrinde organize edilecek ''2018 Tekerlekli Sandalye Eskrim Avrupa Şampiyonası'nda'' mücadele edecek. 



 
9- Ampute Futbol Milli Takımımız, 24 Ekim-5 Kasım günleri arasında Meksika’nın Guadalajara şehrinde düzenlenecek olan ''2018 Ampute Futbol Dünya Kupası'nda'' mücadele edecek. 



 
10- Masa Tenisi Milli Takımımız, 15-21 Ekim günleri arasında Slovenya'nın Lasko şehrinde düzenlenecek olan ''2018 Tekerlekli Sandalye Masa Tenisi Dünya Şampiyonası'nda'' ülkemizi temsil edecek. 



11- Bilek Güreşi Milli Takımımız, 12-21 Ekim günleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan '' 2018 Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Dünya Şampiyonası'nda'' mücadele edecek. 

 
 
12- Badminton Milli Takımımız, 30 Ekim-4 Kasım günleri arasında Fransa'nın Rodez şehrinde organize edilecek ''2018 Para Badminton Avrupa Şampiyonası'nda'' ülkemizi temsil edecek. 


 
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List