ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
IDM Berlin 2018 Dünya Serisi'nde Sporcularımızdan 19 Madalya!
11.6.2018 09:11:00

7-10 Haziran tarihlerinde Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen, 50 ülkeden 550 sporcunun katıldığı, IDM Berlin 2018 Dünya Serisi sona erdi. Genç ve yeni sporcuların yer aldığı bu büyük organizasyonda Türkiye, turnuvadan 4 altın, 7 gümüş ve 8 bronz olmak üzere toplam 19 madalya kazanarak önemli bir başarı elde etti. 

Sporcularımızın bu başarıları,13-19 Ağustos tarihleri arasında İrlanda'nın başkenti Dublin'de gerçekleştirilecek olan Paralimpik Yüzme Avrupa Şampiyonası öncesi umut vaat etti. 

Berlin 2018 Yüzme Dünya Serisi'nde yüzücülerimizin dereceleri şöyle:

BEYTULLAH EROĞLU:

200M SERBEST S5 KATEGORİSİ (2.)

50M SIRTÜSTÜ S5 KATEGORİSİ (2.)

100M SERBEST S5 KATEGORİSİ (3.)

50M KELEBEK S5 KATEGORİSİ (2.)

KORAL BERKİN KUTLU

200M SERBEST GENÇLER C KATEGORİSİ (3.)

50M SIRTÜSTÜ GENÇLER C KATEGORİSİ (1.)

50M KELEBEK GENÇLER C KATEGORİSİ (1.)

SÜMEYYE BOYACI:


50M SIRTÜSTÜ S5 KATEGORİSİ (3.)

50M SIRTÜSTÜ GENÇLER B KATEGORİSİ (2.)

50M KELEBEK S5 KATEGORİSİ (2.)

50M KELEBEK GENÇLER B KATEGORİSİ (1.)

SEVİLAY ÖZTÜRK:

50M KELEBEK S5 KATEGORİSİ (3.)

50M KELEBEK GENÇLER B KATEGORİSİ (2.)

BÜLENT OTURAKÇI:


50M SIRTÜSTÜ S5 KATEGORİSİ (3.)

50M KELEBEK S5 KATEGORİSİ (3.)

UĞURCAN ÖZER:

100M KELEBEK S10 KATEGORİSİ (3.)

NİL ŞAHİN:


200M SERBEST S7 KATEGORİSİ (1.)

UĞUR ŞENEL:


400M SERBEST S6 KATEGORİSİ (3.)

ÖMER ONUR İNCİ:

200M KARIŞIK SM5 KATEGORİSİ (2.)

 
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List