ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EURO 2020 ve Şampiyonlar Ligi grup kuraları, Polonya'da çekilecek
30.1.2020 09:46:00
Ampute Futbol Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) ve Şampiyonlar Ligi grup kuraları, organizasyonlara ev sahipliği yapacak Polonya'da çekilecek.

Krakow şehrindeki kura çekiminde 1 Şubat Cumartesi TSİ 20.00'de Şampiyonlar Ligi, 2 Şubat Pazar TSİ 14.00'te Avrupa Şampiyonası grupları belirlenecek.

Kura çekiminde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Ümit Uztürk, Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Başkanı Mateuzs Widlak, EAFF Teknik Komitesi Başkanı Ian Clarke, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, Ampute Futbol Milli Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak, TBESF Uzman Fizyoterapisti Rabia Gülçin Seyhan ve katılımcı ülkelerin temsilcileri yer alacak.

Eylül ayında Krakow kentinde oynanacak EURO 2020'nin grup kuralarında 16 ülke 4 ayrı torbada yer alacak. Türkiye, kura çekiminde 1. torbada bulunacak.

EURO 2020'nin kura çekiminde torbalar şu şekilde:

1. Torba: Polonya, Türkiye, İngiltere, Rusya

2. Torba: İspanya, İtalya, İrlanda, Fransa

3. Torba: Almanya, Gürcistan, Yunanistan, Ukrayna

4. Torba: Belçika, Hollanda, Azerbaycan, İskoçya

Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Şahinbey 

22-24 Mayıs 2020 tarihlerinde Bielsko-Bala şehrinde gerçekleştirilecek Şampiyonlar Ligi'ne, 8 ülkenin son şampiyon takımları katılacak.

Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün ülkemizi temsil edeceği organizasyona Polonya'dan Kuloodporni Bielsko-Biala, Azerbaycan'dan Absheron Sumgait, İngiltere'den Crewe Sharks, İrlanda'dan Shamrock Rovers, İtalya'dan ASD Montelabbate, Gürcistan'dan AFC Tiblis ve Rusya'dan Dinamo Altai katılacak.
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List