ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
BOĞAZ GEÇME YARIŞLARI YÜZME SEÇMELERİ
11.4.2018 17:59:00

Boğaz Geçme Seçme Yarışları

GÖREV YAPACAK HAKEMLER 

Mesut Terzi
Hami Okutan
Belguzar Okutan
Özden Banu Kabuk
Neslihan Yıldıran
Buket Meriç
Hatice Karakaş

İSTANBUL CEBECİ OLİMPİK YÜZME HAVUZU 15 Nisan 2018 Saat; Başlama saati; 14.00

TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİNİN DÜZENLEDİĞİ SAMSUNG BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞINA KATILIM İÇİN:
SEÇME YARIŞMALARINDAN SONRA OLİMPİYAT KOMİTESİNE FEDERASYONUMUZCA BİLDİRİLEN 20 SPORCU AŞAĞIDA YAZILAN VEYA YAZILMAYAN TÜM KONULARDAKİ İŞLEMLERİ KENDİLERİ YÜRÜTECEKTİR.

HER TÜR İŞLEMLERİNİ KENDİSİ OLİMPİYAT KOMİTESİ http://bogazici.olimpiyat.org.tr/ SAYFASINA GİRİP ÖNCELİKLE SPORCUNUN KENDİSİ ÜYE OL KISMINDAN ÜYELİK FORMUNU EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE DOLDURUP SAYFADAN KAYIT OLUNMASI GEREKMEKTEDİR .
2. LİSANS ONAYI SPORCUNUN KENDİ MAİL ADRESİNE GÖNDERİLECEKTİR.
ENGELLİLER BURADA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.
TÜM SEÇMELERDEN SONRA KATILIM İÇİN HAK KAZANAN 18 YAŞ ÜSTÜ KATILIMCILAR, TMOK KAYIT FORMU İLE KAYIT OLACAK VE SAĞLIK RAPORU ALACAKTIR,
18 YAŞ ALTI ( REŞİT OLMAYAN YÜZÜCÜLER) KATILIMCILAR, KAYIT FORMU İLE KAYIT OLACAK VE SAĞLIK RAPORU ALACAK VE VELİSİ TARAFINDAN NOTER ONAYLI İZİN BELGESİ ALACAKTIR.



BOĞAZ GEÇME YARIŞMALARI ELEMELERİNE KATILMAYA HAK KAZANAN  SPORCULAR AŞAĞIDADIR. 
1 UĞURCAN ÖZER
2 MÜCAHİT SUNAR
3 ENGİN DEMİRALAY
4 ZEYNEP MERAL
5 MİRAY ULAŞ
6 HATİCE NANE
7 NUR BİNGÖL
8 NECMİ KAAN ÇAVUŞER
9 İSMET AYIK
10 ZİYAP ÖLKER
11 CELAL EKİZ
12 HÜSEYİN DÜNDAR
13 RAHMİ ERSOY
14 RECEP ATEŞ
15 ÖMER KALAY
16 NEZİR AKDAŞ
17 BATUHAN ERUÇAR
18 ÇİLEM ÇELİK
19 REMZİ CAN
20 RÜVEYDA ARSLANTAŞ
21 ABDÜLKADİR ÖZOĞUL






Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List