ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası sona erdi
1.12.2019 16:08:00
Ankara'da gerçekleştirilen Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası sona erdi. 

Altındağ Spor Salonu'ndaki müsabakalarda 32 kulüpten toplam 121 sporcu mücadele etti. 

Organizasyonun son gününde yapılan takım yarışmalarını Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkan Vekili İlhami Kılınçkaya, TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, TBESF Genel Sekreteri Erhan Durukan, TBESF Genel Koordinatörü Tolga Korkusuz ve Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli Erkek Takımı Başantrenörü Ahmet Akın yerinden takip etti.

Şampiyona, 10 farklı kategorideki ferdi ve takım müsabakalarının ardından düzenlenen madalya ve kupa töreniyle tamamlandı.
 
Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren sporcular ve kategorileri şöyle: 

Ferdiler

Erkekler  
Klas 1-2

1- Nuri Şirin
2- Fehmi Onur
3- Cem Karapire

Klas 3
1- Yusuf Zaladin
2- Mikail Aydın
3- Abdullah Tekin
3- Ramazan Sincar

Klas 4
1- Abdullah Öztürk
2- Nesim Turan
3- Mehmet Doğru
3- Süleyman Vural

Klas 5
1- Ali Öztürk
2- Hamza Çalışkan
3- Yusuf Turgut
3- Ahmet Nihat Yıldırım

Klas 6
1- Arslan Karataş
2- Metin Akyüz
3- Bektaş Aykaç
3- Kubilay Mengüç

Klas 7
1- Murathan Sayınalp
2- Adem Çetin
3- Uğurcan Kulik
3- Arif Arslantürk

Klas 8
1- Mustafa Özdemir
2- Kerim Kerimoğlu
3- İsmail Akşun
3- İrfan Güz

Klas 9
1- Hamza Deniz Onat
2- Kerim Özay
3- Yusuf Tunahan Küçük
3- Adem Tuncer

Klas 10
1- Aydın Demirkol
2- Anıl Arar
3- Mehmet Selçuk Özer
3- İsa Eren

Kadınlar
Klas 2-3

1- Hatice Duman
2- Rezban Çakır
3- Sinem Çağlayan
3- Saliha Yılmaz

Klas 4
1- İrem Oluk
2- Gökçe İrem Gündüz
3- Merve Sefa Özsoy

Klas 5
1- Rümeysa Cesur
2- Kübra Dedeoğlu
3- İrem Dürüst
3- Rahime Nur Gedik

Klas 6-7
1- Kübra Korkut
2- Aycan Taş
3- Ecrin Vidin

Klas 9
1- Neslihan Kavas
2- Ayşe Uğurlu
3- Ceyhan Yılmaz

Klas 10 

1- Merve Cansu Demir
2- Hilal Türkan
3- Ebru Can
3- Fatmanur Kızıldağ 

Takımlar 

Erkekler 
Klas 1-3

1- Duran Gökkaya-Emre Meydan-Yusuf Zaladin
2- Mikail Aydın-Ramazan Sincar
3- Abdullah Tekin-Berat İnce
3- Zekeriya Zor-Ahmet Özalp

Klas 4-5
1- Ali Öztürk-Hamza Çalışkan-Nesim Turan
2- Süleyman Vural-Abdullah Öztürk-Hakan Er 
3- Ali Özkan-Alperen Samur-Fehmi Doğan
3- Ahmet Nihat Yıldırım-Yusuf Turgut 

Klas 6-8
1- Mustafa Özdemir-Uğurcan Kulik-Yüksel Karaman
2- Alpaslan Buğra-Arif Aslantürk
3- Adem Çetin-İsa Uçankuş 
3- Kerim Gazi Şahiner-İsmail Aksan-Murathan Sayınalp 

Klas 9-10
1- Anıl Arar-Hamza Deniz Onat
2- Ayhan Uysal-Kerim Özay
3- Yusuf Gökay-Fuat Tekin
3- Aydın Demirkol-Adem Tuncer-Gökay Karakuyu 

Kadınlar
Klas 1-5

1- İrem Oluk-Merve Sefa Özsu-Ayşegül Özdemir
2- Sinem Çağlayan-İrem Dürüst-Keziban Çakır
3- Kübra Dedeoğlu-Rümeysa Cesur-Elif Gelgeç
3- Semanur Korkmaz-Saliha Yılmaz

Klas 6-10 

1- Merve Cansu Demir-Elifsu Güney
2- Ebru Çan-Fatmanur Kızıldağ
3- Ayşe Uğurlu-Ceylan Yılmaz
3- Ecrin Vidin-Aycan Taş

Tüm sonuçlar için tıklayınız. 

























Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List