Tüm kategorilerde üçüncülük madalyaları paylaşılmıştır.
ERKEKLER FERDİ
KLAS 1-3
1- Yusuf Zaladin
2- Ümit Demirbilek
3- Bayram Koşak
3- Selim Özen
KLAS 4
1- Nesim Turan
2- Süleyman Vural
3- Davut Çaçan
3- Mehmet Doğru
KLAS 5
1- Ali Öztürk
2- Hamza Çalışkan
3- Yusuf Turgut
3- Ahmet Yıldırım
KLAS 6
1- Bektaş Aykaç
2- Mithatcan Tekin
3- İsmail Yılmaz
3- Caner Çağlayan
KLAS 7
1- Uğurcan Kulik
2- Arif Arslantürk
3- Alparaslan Buğra
3- Murathan Sayınalp
KLAS 8
1- Mustafa Özdemir
2- Kerim Gazi Şahiner
3- İsmail Akşun
3- Murat Gürbüz
KLAS 9
1– Hamza Deniz Onat
2- Kerim Özay
3- Kadir Tetik
3- Haydar Çataloğlu
KLAS 10
1- Fatih Erden
2- Yağız Ergin
3- Aydın Demirkol
3- Anıl Arar
ERKEKLER TAKIM
KLAS 1-3
1- Ümit Demirbilek-Yusuf Zaladin-Selim Özen
2- Hasan Cem Karapire-Bayram Koçak
3– Emre Meydan-Duran Gökkaya-Hakan Şahin
3– Berat İnce-Abdullah Tekin
KLAS 4-5
1- Ali Öztürk-Hamza Çalışkan-Mustafa Uzuner
2- Nesim Turan-Süleyman Varol-İbrahim Özmen
3- Alperen Samur-Abdülkerim Yasin Tekin-Ali Özkan
3– Ahmet Nihat Yıldırım-Yusuf Turgut-Mehmet Doğru
KLAS 6-7
1- Uğurcan Kulik-Bektaş Aykaç
2- Arif Aslantürk-Mithan Cantekin
3- Barış Besi-Fikret Polat-Kadir Tetik
3- Hakan Koşar-Yahya Balcı
KLAS 8
1- İsmail Akşun-Mustafa Özdemir
2– Murathan Sayınalp-Kerim Gazi Şahiner
3- Adnan Şeyh Elceyret-Selman Doğan
3- Yüksel Karaman-Serdar Çakır
KLAS 9-10
1- Fatih Erden-Yağız Ergün-Alpaslan Buğra
2- Hamza Deniz Onat-Anıl Arar-Recep Karadeniz
3- Mehmet Aslan-Yusuf Gökay-Tuncay Ocak
3- Hakan Direk-Mahmut Bozkurt-Selim Dereli
KADINLAR FERDİ
KLAS 2-3
1- Nergiz Altıntaş
2- Hatice Duman
3- Senanur Korkmaz
3- Saliha Yılmaz
KLAS 4-5
1- İrem Oluk
2- Merve Sefa Özsoy
3- Rümeysa Cesur
3- İrem Dürüst
KLAS 6-7-8
1- Kübra Korkut
2- Şeyda Toprak
3- Aycan Taş
3- Behiye Kılıç
KLAS 9-10
1- Merve Cansu Demir
2- Neslihan Kavas
3- Hilal Türkkan
3- Ebru Can
KADINLAR TAKIM
KLAS 5
1- İrem Oluk-Ayşegül Özdemir-Merve Sefa Özsu
2- İrem Dürüst-Sinem Çağlayan
3- Rahime Nur Gedikli-Saliha Yılmaz
3- Elif Gelgeç-Senanur Korkmaz
KLAS 10
1- Merve Cansu Demir-Ayşe Uğurlu-Şeyda Toprak
2- Elif Su Güney-Ebru Can-Behiye Kılıç
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan ERKOÇ, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ankara Şubesinin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
Federasyon Başkanımız iftar yemeğinde Hakem ve gözlemcilerin Futbolun değişmez bir parçası olduğunu, büyük bir özveriyle çalıştıklarını dile getirdi. Ampute Futbol Hakem ve gözlemcilerine ligleri sorunsuz bitirdikleri için teşekkürlerini iletti.
İftar yemeğine ayrıca, Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ahmet ALANKA, Ampute Futbol Milli Takım Baş Antrenörümüz İsmail TEMİZ, Duayen hocalarımızdan Sayın Talat TOKAT, Metin TOKAT, MHK Eski Üyelerimiz Sayın Murat ILGAZ, Sayın Ali KUNAK, Sayın Sürhat MÜNİROĞLU,Eski Süper Lig hakemlerimizden Sayın Serdar ÇAKMAN, Süper Lig Gözlemcilerimizden Sayın Ali ULUYOL, Süper Lig Yardımcı Hakemleriz Sayın Anıl USTA, Sayın Mustafa SÖNMEZ, Sayın Serkan ÇİMEN, Sayın Serkan OLGUNCAN,A klasman Gözlemcimiz Sayın Cengiz AKYÜZ katılım sağladı.
Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi ve 2. Ligi oynanan maçların ardından sona erdi.
Süper Lig’de Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü oyuncusu “Yussıf Yahaya” attığı 46 golle gol kralı olurken, 2.Lig ekiplerinden Bağcılar Engelliler Spor Kulübü oyuncusu “Alberto Epomba Fiengo Adelino” ise attığı 27 golle gol kralı oldu. Her iki sporcumuzu da tebrik ederiz.
2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;