ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Ampute Futbol Türkiye Kupası heyecanı Bitlis'te yaşanacak
21.9.2020 01:10:00
Ampute Futbol Türkiye Kupası, yarın Bitlis'te başlayacak. 

Ampute Futbol Türkiye Kupası'nda müsabakalar, 22-26 Eylül tarihleri arasında Ahlat Şehir Stadyumu'nda oynanacak. 

A ve B olmak üzere iki grupta toplam 6 takımın mücadele edeceği organizasyonda, gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar yarı finale yükselecek. 

Kupanın A Grubu'nda Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Pendik Engelliler Spor Kulübü ve Baltalı Grup Denizli yer alacak. B Grubu’nda ise Etimesgut Belediyesi Ampute Spor Kulübü, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile Trabzon Ortahisar Belde Spor Kulübü bulunuyor. 

5 gün boyunca sürecek turnuva, yarın saat 13.30'da yapılacak açılış töreninin ardından Şahinbey Belediyesi ve Pendik Engelliler maçıyla başlayacak.

26 Eylül Cumartesi günü oynanacak Ampute Futbol Türkiye Kupası final karşılaşması, TRT Spor'dan canlı yayınlanacak.

Öte yandan organizasyona Covid-19 testi yaptırarak gelecek takımlara, karşılaşmalar öncesi tekrar Covid-19 testi uygulanacak. 

Grup maç programı


22 Eylül Salı
13.30 Şahinbey Belediyesi – Pendik Engelliler
15.30 Etimesgut Belediyesi Ampute – İzmir Büyükşehir Belediyesi

23 Eylül Çarşamba
14.00 Trabzon Ortahisar Belde - Etimesgut Belediyesi Ampute
15.30 Baltalı Grup Denizli - Şahinbey Belediyesi

24 Eylül Perşembe
14.00 Pendik Engelliler - Baltalı Grup Denizli
15.30 İzmir Büyükşehir Belediyesi – Trabzon Ortahisar Belde

Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List