ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Ampute Futbol Milli Takımımız, kampa girecek
23.10.2020 11:13:00
Ampute Futbol Milli Takımımız, kampa girecek. 

Ampute Futbol Milli Takımımız, koronavirüs pandemisi nedeniyle 2021 yılına ertelenen Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası hazırlıkları kapsamında 1-11 Kasım tarihleri arasında Antalya'da kampa girecek. 

Başantrenör Osman Çakmak yönetimindeki Millilerimizin kadrosunda şu sporcular yer alacak: 

Kaleciler: Bülent Çetin (Etimesgut Belediyesi Ampute), Selim Karadağ (Malatya Büyükşehir Belediyespor), Erdi Arslan (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Mehmet Ali Atay (Şişli Yeditepe Engelliler) 

Defans: Okan Şahiner (TSK Reh. Merkezi Engelliler), Fuat Taştan (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Ahmet Akkaya (ODTÜ Ampute SK), İsmail Korkmaz (Pendik Engelliler), Feyyaz Gözüaçık (Etimesgut Belediyesi Ampute), Muhammet Yeğen (Etimesgut Belediyesi Ampute), Mervan Akyol (Bursa Ampute Gücü), Yusuf Ekiz (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Alican Kuruyamaç (Etimesgut Belediyesi Ampute), Muhammet Sarı (Baltalı Grup Denizli)

Orta Saha: Salih Balli (Esenyurt Engelli Gücü), Serkan Dereli (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Rüstem Kurhan (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Savaş Kaya (TSK Reh. Merkezi Engelliler), Şeyhmus Erdinç (Etimesgut Belediyesi Ampute) 

Forvet: Barış Telli (Şahinbey Belediyesi Gençlik), Kemal Güleş (Etimesgut Belediyesi Ampute), Ömer Güleryüz (Etimesgut Belediyesi Ampute), Muhittin Kurt (Etimesgut Belediyesi Ampute) 
 
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List