ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
Kano
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIM KAMPI 13-23 AĞUSTOS 2017 KOCAELİ
Ampute Futbol Milli Takım Avrupa Şampiyonası Hazırlık Kampı 13-23 Ağustos 2017 tarihleri arasında Kocaeli ilinde yapılacaktır.
1.8.2017
Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol Milli Takım Avrupa Şampiyonası hazırlık kampı 13-23 Ağustos 2017 tarihleri arasında Kocaeli ilinde yapılacaktır.

Kamp Konaklaması Hotel The Green Park Kartepe adresinde yapılacaktır.

Kampa katılacak sporcu ve teknik ekip listesi aşağıda belirtilmiştir.

Kampa katılacak Sporcu ve Teknik ekip görevlilerinin 13 Ağustos saat :12:00’da yukarıda belirtilen kamp konaklama Otelinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

İzin yazısı isteyenlerin çalıştıkları kurumları ve iletişim bilgilerini belirten dilekçelerini Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No'lu faksına göndermeleri gerekmektedir.

TEKNİK EKİP
1- Uğur ÖZCAN              Baş Antrenör
2- Fatih ERDAŞ               Yardımcı Antrenör
3- Ökkeş BÖKE               Kaleci Antrenörü
4- Gürkan GÜNAYDIN   Fizyoterapist
5- Yavuz YÜCEL             Malzemeci
SPORCULAR
1-Osman ÇAKMAK           Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
2 -Rahmi ÖZCAN               Osmanlı Eng.S.K.
3 -Kemal GÜLEŞ                Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
4 -Muhammet YEĞEN        Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
5 -Fatih ŞENTÜRK             Osmanlı Eng.S.K.
6 -Serkan DERELİ               İsos S.K.
7 -Barış TELLİ                     Kayseri Melikgazi Bel.S.K
8 -Feyyaz GÖZÜAÇIK        Kayseri Melikgazi S.K
9 -Hüseyin TÜRKMEN        Konya Engelli Gücü S.K
10- Ömer GÜLERYÜZ        Yeditepe S.K
11 -Emrah ALDEMİR          Yeditepe S.K
12 -Mustafa Kutuluş KÖK   Osmanlı Eng.S.K.
13 -Alican KURUYAMAÇ  Osmanlı Eng.S.K.
14 -Mehmet YUNSUR         Kayseri Mlikgazi S.K.
15 -Yaşar GÖKÇE                Tsk.Reh.Mrkz.Eng.S.K.
16 -Fatih KARAKUŞ           Şahinbey Bel.Gençlik S.K.
17 -Mert YILDIZ                  İsos S.K.
18 -C.S.Selim KARADAĞ   Osmanlı Eng.S.K.
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
Kano
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kano
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List