ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Ampute Futbol Kulüplerimizin Dikkatine
5.Hafta müsabakaları 02 Aralık 2017 tarihinde oynanacaktır.
9.11.2017
Federasyonumuz Ampute Futbol 2017-2018 sezonu Süper Lig ve 1.Lig 5.hafta müsabakalarının 03 Aralık Dünya Engelliler gününe denk gelmesi nedeniyle kulüplerimizin kendi İllerinde oynayacakları 5.hafta müsabakaları 02 Aralık 2017 tarihinde oynanacaktır.

Kulüplerimizin 02 Aralık 2017 tarihinde aşağıda yazılı müsabakalarını oynayabilmeleri için bağlı bulundukları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde saha tahsislerini yapmalarını ve tahsis yazılarını Federasyonumuza göndermelerini önemle belirtir, tüm kulüplerimize müsabakalarında başarılar dileriz.

A Takımı :
 
Konya Engelliler gücü Sk.
B Takımı : Şehitkamil Engelliler Sk.
Saha : Selçuklu Sentetik Saha / KONYA
Saat : 14:30

A Takımı : Konya Bed.Eng.Sk
B Takımı : Çukurova Ampute Eng.Sk.
Saha : Selçuklu Sentetik Saha / KONYA
Saat : 13:00

A Takımı :
 Melikgazi Bel.Bed.Eng.Sk
B Takımı : Şahinbey Bel.Gen. ve Sk.
Saha : Argıncık 2 No’lu Saha / KAYSERİ
Saat : 13:00

A Takımı :
 Yeditepe Eng.Sk 
B Takımı : İzmir Büy.Bel.Sk.
Saha : Ayazağa Yusuf Yunaoğlu Stadı / İSTANBUL
Saat : 14:00

A Takımı : Esenyurt Eng.Sk 
B Takımı : Şanlurfa Eng.Sk Esenyurt
Saha : Turgut Özal Stadı / İSTANBUL
Saat : 11:00

A Takımı : Bursagücü Ampute Sk. 
B Takımı : Samsun Bed.Eng.Sk.
Saha : Dikkaldırım Odunluk Mihraplı Sahası / BURSA
Saat : 12:00

A Takımı : Yaşam Boyu Eng.Koruma Sk.
B Takımı : Gaziantep Bedensel Eng.Sk
Saha : Aydın Konak Sentetik Sahası / BATMAN
Saat : 11:00

A Takımı :
 
Adana Ampute Eng.Sk
B Takımı : Anadolu Erciyes Eng.Sk
Saha : Gündüz Tekin Onay Tesisleri / ADANA
Saat : 13:00

A Takımı :
 Mp Samsun Eng.Sk
B Takımı : Genç Eng.Gen. ve Sk
Saha : Canik Yan Saha / SAMSUN
Saat : 13:30
 
A Takımı :
 Malatya Büy.Bel.Sk
B Takımı : Sakarya Ampute Eng.Sk
Saha: Yeşiltepe Spor Kompleksi / MALATYA
Saat : 14:00

A Takımı : Denizli Eng.Sk.
B Takımı : Antalya Büy.Bel.ASAT Sk
Saha : Kredi Yurtlar Kurumu Sahası / DENİZLİ
Saat :
 
14:30

A Takımı :
 
TSK Rehabilitasyon Mrk.Eng.Sk
B Takımı : İstanbul Özürlüler Sk.
Yer: 19 Eylül Spor Kompleksi / ANKARA
Saat: 12: 00

A Takımı : Osmanlı Eng.Sk 
B Takımı : Pendik Eng.Sk Osmanlı Spor
Saha : Batıkent Kardelen Tesisleri / ANKARA
Saat : 15:00
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List