ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AMPUTE FUTBOL GENÇ MİLLİ TAKIM KAMPI / 10-15 EYLÜL 2018 - AKSARAY
Ampute Futbol Genç Milli Takım Eğitim ve Gelişim Kampı 10-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Aksaray İlinde Yapılacaktır.
8.9.2018 13:14:00
Ampute Futbol Genç Milli Takım Eğitim ve Gelişim Kampı 10-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Aksaray İlinde Yapılacaktır.

10-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacak olan Ampute Futbol Genç Milli Takım Eğitim ve Gelişim kampına katılacak Sporcu ve Teknik Ekip görevlilerinin 10 Eylül 2018 saat 12:00'a kadar aşağıda belirtilen adreste hazır bulunması gerekmektedir.

Kampa katılacak Sporcu ve Teknik Ekip Listesi aşağıda belirtilmiştir.

Kampa katılacak sporcuların spor malzemelerini ( Kanadiyen, Futbol Ayakkabısı - Forma - Şort , Eşofman,Tozluk,Eldiven vb. ) yanlarında bulundurması gerekmektedir.

AKSARAY GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
PARALİMPİK OYUNLAR HAZIRLIK MERKEZİ

ADRES: İstiklal Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı 152/1 Dağılgan Spor Kompleksi / AKSARAY
Ayrıntılı Bilgi İçin ;
Tahir GÜVEN ( Antrenör ) : 0530 223 44 88
Murat BAHAR ( Antrenör ): 0534 666 32 92

ANTRENÖRLER;
1- Tahir GÜVEN ( Eğitim Kurulu Üyesi / Genç Milli Takım Antrenörü 
2- Murat BAHAR ( Genç Milli Takım Antrenörü )
3- İlhan ELMALI ( Kaleci Antrenörü )

SPORCULAR ;
1-Adem ÇINAR ( Pendik Eng.Ek )
2-Umut PARILTAN ( Pendik Eng.Ek )
3- Emirhan KARGACI ( Pendik Eng.Ek )
4-Ali ÇELİK ( Pendik Eng.Ek )
5-Salih BALLI ( Esenyurt Eng.Sk )
6-M.Sıddık HAZAR (Esenyurt Eng.Sk )
7-Rıza Efe ÖDÜGET ( Osmanlı Eng.Sk )
8-Eren Can KARAGÖZ ( Osmanlı Eng.Sk )
9-Taha Kerem AKYÖN ( Osmanlı Eng.Sk )
10-Rüstem KURHAN ( İzmir Büy.Bel.Sk. )
11-Ali YAŞAR ( Şehitkamil Eng.Sk )
12-İ.Ethem AĞ ( Şehitkamil Eng.Sk )
13-Alaattin KAZCI ( Şehitkamil Eng.Sk )
14-İsmet ASAN ( Şehitkamil Eng.Sk )
15-Tahir Osman KÜSER ( Sakarya Ampute Eng.Sk )
16-Muhammet Ali TALAY ( Sakarya Ampute Eng.Sk )
17-İ.Halil ESEN ( Şahinbey Bel.Gnç.Sk )
18-Sergen İlhan YAĞLI ( Bursagücü Ampute Sk )
19-Ramazan BÜLBÜL ( Bursagücü Ampute Sk )
20-Fatih ÖZTÜRK ( Şanlıurfa Eng.Sk )
21-Agit ŞİYAR ( Yeditepe Eng.Sk )
22-Ozan DAĞDELEN ( Yeditepe Eng.Sk )
23-İbrahim UÇAKCI ( TSK Reh.Mrk.Eng.Sk )
24-Kemal TOY ( TSK Reh.Mrk.Eng.Sk )
25-Ali DENİZ (Antalya Büy.Bel.ASAT Sk )
26-Mehmet Can ÇINAR ( Olimpik Yet.Sk.)
27-Y.Murat ADIGÜZEL ( Melikgazi Bel.Sk )
28-Berkay POLAT ( Melikgazi Bel.Sk )
29-Hacı Osman SARI ( Melikgazi Bel.Sk )
30-Harun YÜKSEL ( MP Samsun Eng.Sk. )
31-Mesut AYDEMİR ( MP Samsun Eng.Sk. )
32-Mehmet DÖNMEZ ( Adana Ampute Eng.Sk )
33-Ahmetcan ZURNACI ( İstanbul Özr.Sk )
34-Zülfican DERİNPINAR ( Malatya Büy.Bel.Sk )
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List