ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Boccia
Paralimpik Boccia Türkiye Şampiyonası yarın Antalya'da başlayacak
17.4.2019 09:25:00
...
Ampute Futbol
Ampute Futbol Milli Takımımız ''Yılın Altın Adamları'' ödülüne layık görüldü
16.4.2019 15:58:00
...
Yelken
Turkcell Bedensel Engelliler Yelken Türkiye Şampiyonası sona erdi
15.4.2019 09:37:00
...
Masa Tenisi
Kadın masa tenisçilerimiz Ürdün'de 9 madalya kazandı
11.4.2019 09:36:00
...
Yelken
Turkcell Bedensel Engelliler Yelken Türkiye Şampiyonası bugün Mersin'de başladı
9.4.2019 09:39:00
...
Masa Tenisi
Masa Tenisi Milli Takımımız, uluslararası turnuvada mücadele edecek
8.4.2019 11:19:00
...
TS Tenis
Tenis Milli Takımımız, Portekiz'den üçüncülük ile döndü
8.4.2019 11:14:00
...
Yüzme
Sümeyye Boyacı ABD'den altın madalya ile dönüyor
8.4.2019 02:20:00
...
Badminton
Emine Seçkin ve Halime Yıldız'dan toplam 3 madalya
8.4.2019 01:25:00
...
Yüzme
Trabzon'da gerçekleştirilen Bedensel Engelliler Yüzme Federasyon Kupası tamamlandı
8.4.2019 01:10:00
...
TS Basketbol
Türkiye'nin Dünya Şampiyonası'ndaki rakipleri ve maç programı belli oldu
5.4.2019 18:18:00
...
Yüzme
Bedensel Engelliler Yüzme Federasyon Kupası yarın Trabzon'da başlayacak
4.4.2019 21:16:00
...
Ampute Futbol
Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Atama Listesi
4.4.2019 16:24:00
Ampute Futbol Süper Lig 1.Lig ve 2.Lig Müsabakaları Hakem Listesi yayınlanmıştır. ...
TS Basketbol
Tekerlekli Sandalye Basketbol A Erkekler Milli Takımımız, Vali Fuat Güler ile bir araya geldi
3.4.2019 22:57:00
...
TS Basketbol
Milli basketbolcularımız, Tokyo kotası için kampa girecek
1.4.2019 14:33:00
...
Yüzme
Milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı dünya serisi için ABD'ye gitti
1.4.2019 09:59:00
...
TS Tenis
Milli tenisçilerimiz, BNP Paribas Avrupa Elemeleri'nde mücadele edecek
1.4.2019 09:39:00
...
Badminton
5.Uluslararası Para Badminton Enes Cup Turnuvası'nda madalyalar sahiplerini buldu
31.3.2019 10:28:00
...
TS Basketbol
2018-2019 TS Basketbol Süper Lig Mehmet Gülmez Sezonu'nda play-off programı belli oldu
29.3.2019 11:32:00
...
Ampute Futbol
Ampute Futbol Milli Takımımız, Yılın Paralimpik-Engelli Sporcusu/Takımı ödülünün sahibi oldu
27.3.2019 20:04:00
...
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List