ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
5.İslami Dayanışma Oyunları Para Yüzme 2.gün
8.8.2022 21:01:00
5.İslami Dayanışma Oyunları Para Yüzme 2.gün

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu yüzücüleri madalya sayısını 13 ‘ye yükseltti.

İlk gün yedi madalya kazanan milliler bugünde 2 altın, 3 Gümüş, 1 Bronz toplamda 6 madalya kazanarak başarılarını pekiştirdi.

2.Günün Sonuçları Şu Şekildedir:

Yine Aynı Kızlar Yine Tüm Kürsü

İlk gün yapılan Kadınlar 50 Metre Kelebek yarışlarında Türkiye'ye İslami Oyunlardaki ilk madalyaları kazandıran milli yüzücülerimiz ikinci günde hep beraber kürsüye çıktı.

Kadınlar 200 Metre Serbest

1-Sümeyye Boyacı - 3.19.64

2-Sevilay Öztürk - 3.35.37

3-Emine Avcu - 3.56.1

Koral Berkinden 2. Altın !

Koral Berkin Kutlu katıldığı 2. yarışta ikinci altın madalyasını kazandı. Hamit Demir ise kazandığı gümüş ile 5.İslami Dayanışma oyunlarda ki ilk derecesini elde etti.

Erkekler 200 Metre Serbest

1-Koral Berkin Kutlu- 2.45.84

2-Hamit Demir -4.32.61

3- İbrahim Almarzuq -4.39.21

4-Mohammad Karimzadeh Kiskani- 4.52.86

5-Ali Amini (iran)- 5.42.93

Mutlu'dan çift madalya

Kadınlar 200 Metre Finalinde Milli Mayo Şevval Beren Mutlu'da ikinci madalyasını kazandı.

Kadınlar Karışık 200 metre

1-Husran Biramahiire Kukundakwe(Uganda) -3.17.24

2-Şevval Beren Mutlu - 3.53.70

3-Meryem Nur Tunuğ- 4.30.92


Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
Para Badminton
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List