ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
4-5 AĞUSTOS 2018 YÜZME YARIŞMALARI İÇİN DONDURMA KENTİNDE BULUŞALIM
2.7.2018 14:40:00
DONDURMA KENTİNDE BULUŞALIM!

ÖZEL KISA KULVAR
KAHRAMANMARAŞ ENGELLİLER YÜZME ŞAMPİYONASI
BEDENSEL ,GÖRME,

Müsabakalar yarı olimpik açık havuzda yapılacak. 

MÜSABAKA TALİMATI
1. Müsabakalarda, lisans mecburiyeti yoktur, nüfus cüzdanı yeterlidir.
2. Yarışmalara iştirak edecek sporcular kafile listelerini ve sporcuların yüzecekleri mesafeleri en geç 30 Temmuz 2018 günü saat 17:00’ye kadar osmancullu@hotmail adresine bildirmek zorundadırlar.
3. Müsabakalar, IPC SWIMMING ( Uluslararası Paralimpik Yüzme ) kurallarına ve sınıflandırmalarına ( S Grubuna ) göre yapılacaktır.
4. S Grupları : S1 - S2 - S3 - S4 - S5 - S6 - S7 - S8 - S9 - S10-11-12-13-14 olmak üzere her kategoride açık yaş olarak yüzdürülecektir
.Talep gelirse Özel sporcularda programa alınacaktır
5. IPC Yüzme yarışma programında sporcuların S guruplarına göre yüzdürülecektir.
6. Müsabakalarda bir sporcu, müsabakalar boyunca istediği kadar yarışa girebilir.
7. Isınmalar, seansların başlangıcından 15 dakika önce bitirilecektir.
8. Müsabakalarda ilk üç dereceye giren sporculara madalya verilecektir. Bütün sporculara ve idarecilere sertifika verilecektir.
9. Bir takım aynı mesafedeki yarışa istediği kadar sporcu ile katılabilir.
10. Müsabakalara katılan idareci ve sporcular illerinin Valilik, Belediye ve İl Müdürlükleri imkanı ile katılacaklardır.
11. Yarışmalara katılacaklar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden alacakları onaylı kafile listelerini beraberinde getireceklerdir.
12. Açılış seramonisine tüm sporcuların katılması gerekmektedir.
13. Katılacak ekipler tamamen kendi illerinin imkanları ile katılacaklardır.

BİLGİ İÇİN Osman ÇULLU 0538 324 81 82

PROGRAM

Teknik Toplantı Yeri ve Tarihi : 03 Ağustos 2018 Belediye Yüzme Havuzu Saat : 18:00
1.GÜN SABAH SEANSI 04 /08 /2018 09: 00
50m Sırtüstü S1-5 Bayan-Erkek
50m Kurbağalama SB1-3 Bayan-Erkek
4x50m. Serbest Bayrak S1 – S14 Bayan-Erkek
AÇILIŞ SERAMONİSİ 15:30

1.GÜN AKŞAM SEANSI .04/08/2018 16:30
100m. Sırtüstü S1-2, 6-14 Bayan-Erkek
50m. Kelebek S4-7 Bayan-Erkek
100m Serbest S1-14 Bayan-Erkek
4x100m. Karışık Bayrak S1 – S14 Bayan-Erkek

2.GÜN SABAH SEANSI 05/08/2018 09:00
50m Serbest S1-14 Bayan-Erkek
200m. Serbest S1-5 Bayan-Erkek
100m. Kelebek S8-14 Bayan-Erkek
4x100m. Serbest Bayrak S1 – S10 Bayan-Erkek
4x50m. Karışık Bayrak S1 – S10 Bayan-Erkek

2. GÜN AKŞAM SEANSI 05/08/2018 15:00
100m. Kurbağalama SB4-14 Bayan-Erkek
150m. Ferdi Karışık SM1-4 Bayan-Erkek

Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List