ddddddddddd
ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Bedensel Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonası Hakem Görevlendirmeleri
9.1.2019 14:01:00
BEDENSEL ENGELLİLER YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

YARIŞ YERİ:
 AKSARAY OLİMPİK YÜZME HAVUZU 
YARIŞ TARİHİ
: 25-27 OCAK 2019

TEKNİK TOPLANTI:
 24 OCAK 2019 SAAT: 17.00 
HAKEM TOPLANTISI: 24 OCAK 2019 SAAT: 19.00

GÖREVLİ HAKEMLER

ADI VE SOYADI                        KATEGORİSİ İLİ AÇIKLAMA

1- TAMER SAY                                 MUĞLA BAŞHAKEM (ERKEKLER)
2- HALDUN ÖZTAŞ                         ANKARA BAŞHAKEM (KADINLAR)
3- FİLİZ ALPER                                ANKARA ÇIKIŞ HAKEMİ (KADINLAR)
4- EDA AKAR                                  ANKARA ÇIKIŞ HAKEMİ (ERKEKLER)
5- NİYAZİ ALPER DİRİM İ               İZMİR MÜSABAKA DİREKTÖRÜ
6- FULAY ALPSOY                                        ANKARA
7- NEVİN FINDIKLI                                        ANKARA
8- KEMAL KARADENİZ                                 ANKARA
9- AYŞE TOMUL                                            ANTALYA
10- SEYİDE TAHMAZ                                    ANKARA
11- BELKIS KOÇ                                           ANKARA
12- KAMİL TOMBULOĞLU                           ANKARA
13- NECLA OĞUZ                                         ANKARA
14- MURAT AĞIRMAN                                 KIRIKKALE
15- EDA MURAT KILIÇ                                KIRIKKALE
16- İLYAS ÇELİK                                          KIRIKKALE
17- ÜNAL DÜNDAR                                     KIRIKKALE
18-
SELÇUK AKAT                                       ANTALYA
19- AHMET KISAÇ                                       ANTALYA
20- NURGÜL ERTUĞRUL                           ANTALYA
21- SEVAL KAYABAŞ                                  ISPARTA
22- MEHMET ÇOBAN                                ESKİŞEHİR
23- ALİ SAVAN                                           ESKİŞEHİR
24- TÜRKAN ÇOKAR                                 ESKİŞEHİR
25- FATMA OCAK                                         MERSİN
26- BİNGÜN KAHRAMAN                             İZMİR
27- CİHABİR ÇULHAOĞLU                          İZMİR
28- İSA YILDIZ                                              BURSA
29- OĞUZ TURAN                                        BURSA
30- FEHMİ GÖKÇEN                                    BURSA
31- SERDAR MUTLUSOY                           BURSA
32- ŞENGÜL YILDIZ                                    EDİRNE
33- MEDENİ KUNTEL                                  EDİRNE
34- YASEMİN ŞAHİN                                   EDİRNE
35- NESLİHAN YILDIRAN                          İSTANBUL
36- HATİCE KARAKAŞ                               İSTANBUL
37- GÜLSEREN TEZCANER                     İSTANBUL
38- ALEV BURUNTAY                                İSTANBUL

ŞAMPİYONAYA KATILAMAYACAK HAKEMLERİN, MAZERET DİLEKÇELERİNİ FEDERASYONUMUZUN 0312 311 68 52 FAKSINA VEYA matas2005@gmail.com mail adresine, FEDERASYONUMUZ GÖREVLİSİ MEHMET ATAŞ'A 20.01.2019 MESAİ SAATİ BİTİMİNE KADAR GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR. MAZERETİ NEDENİ İLE GELEMEYECEK HAKEMLERİN YERİNE MERKEZ HAKEM KURULU TARAFINDAN YENİDEN GÖREVLENDİRME YAPILACAKTIR.
 
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List