ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
TS BASKETBOL BJK RMK MARİNE ve GALATASARAY SPOR KULÜBLERİMİZ AVRUPA ARENASINDA
29.1.2018 13:27:00

Temsilcimiz Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübünün Avrupa Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Programı
Beşiktaş RMK Marine Takımımız, 01 - 04 Şubat 2018 tarihleri arasında İspanya’nın Albacete şehrinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonlar Ligi Ön Eleme turunda; İspanya’dan BSR Amiab Albacete, Almanya’dan BG-Baskets Hamburg, İtalya’dan Deco Group Amicacci Giulianova ve Fransa’dan Le Cannet ile karşılaşacak.

Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübünün  maç programı şöyle:

2 Şubat Cuma

13.15 BSR Amiab Albacete – Beşiktaş RMK Marine
17.45 Beşiktaş RMK Marine – Le Cannet

3 Şubat Cumartesi

11.00 BG-Baskets Hamburg – Beşiktaş RMK Marine
17.45 Beşiktaş RMK Marine - Deco Group Amicacci Giulianova




Temsilcimiz Galatasaray Spor Kulübünün Avrupa Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Programı
Galatasaray Spor Külübü, 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Wetzlar şehrinde düzenlenecek Avrupa Şampiyonlar Ligi Ön Eleme turunda; Fransa'nın  Cs Meaux bf, İtalya'nı GSD Porto Torres, İngiltere The Owls, Almanya RSV Lahn-Dill ile karşılacaktır.


Galasaray Spor Kulübü maç programı şöyle:

2 Şubat Cuma

13.15 Galatasaray S.K. - CS Meaux bf
17.45 Gsd Porto Torres - Galatasaray S.K.

3 Şubat Cumartesi

10.30 The Owls - ,Galatasaray S.K.
15.00 Galatasaray S.k. - RSV Lhan-Dill

Grup müsabakalarını ilk iki sırada tamamlayacak takımlar Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası çeyrek finaline, üçüncü bitirecek takım André Vergauwen Cup’a, dördüncü takım ise Willi Brinkmann Cup’a katılmaya hak kazanacak.

Kulüblerimize Başarılar Dileriz.
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List