ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Seçme Yarışları Başvuru Listesi
6.7.2020 14:17:00
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 32. kez gerçekleşecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı için bedensel engelli sporculara düzenlenecek seçme yarışlarındaki başvuru listesi belli oldu. 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yoğunluğa sebebiyet vermemek adına aşağıda belirtilen listedeki 1-8. sırada olan sporcuların 13 Temmuz Pazartesi günü saat 09:00'da, 9-16. sıradaki sporcuların ise saat 09.30'da seçmenin yapılacağı Beylikdüzü Yüzme Havuzu'nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

SAMSUNG BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI SEÇME YARIŞLARI BAŞVURU LİSTESİ

1. Alper Ceylantepe 
2. İsmail Gümüş        
3. Metehan Ender Ulaş       
4. Mücahit Sunar       
5. Necmi Kaan Çavuşer       
6. Ömer Kalay       
7. Rahmi Ersoy       
8. Ramazan Güven       
9. Recep Tula       
10. Remzi Can        
11. Tamas Patkas        
12. Turgay Kıldacı       
13. Uğurcan Özer        
14. Veysel Abdullah Tekin       
15. Ziyap Ölker
16. Çilem Çelik        

YARIŞMA KURALLARI:
• T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ön gördüğü önlemler geçerli olacak. (maske, fiziki mesafe, vb.) Ayrıca, Spor Genel Müdürlüğü’nün Covid-19 nedeniyle yayınlamış olduğu genelgeye uyulacaktır.

• Belirlenen seanslar için 6 yüzücü rezervasyon yapabilecek ve her kulvarda 1 kişi yüzecektir.

• Organizasyon Komitesi olarak seçmelere girecek her yüzücü, yüzme malzemelerinin tamamını kendisi getirecektir. (bone-havlu-gözlük-terlik vb.)

• Seçmelere gelirken katılımcılardan mayolarını içlerine giymeleri istenecektir.

• Soyunma odaları kullanılmayacaktır.

• Seçme alanına sadece yüzücüler alınacaktır.

• Suda ısınma yapılmayacaktır.

• Tribünler kapalı olacaktır.

• Maske kullanımı zorunlu olacaktır.

• Seçmelere katılacak yüzücüler, tesis içerisine fiziki mesafeyle alınacak ve ateş ölçümü yapılacaktır.

Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List