ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
OTURARAK VOLEYBOL TÜRKİYE KUPASI ADANA'DA YAPILACAK
23.11.2018 10:49:00
2017-2018 OTURARAK VOLEYBOL SEZONU
OTURARAK VOLEYBOL (PARAVOLLEY) TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ
1. Oturarak Voleybol (ParaVolley) Türkiye kupası 7-8-9 Aralık 2018 tarihleri arasında ADANA’da oynanacaktır.
2. Oturarak Voleybol (ParaVolley) Türkiye Kupasına, 2017-2018 Oturarak Voleybol sezonu sonunda oturarak Voleybol Süper Ligi'nden final etabında ilk 4 sırayı alan takımlar ile oturarak Voleybol 1. Ligi'nden final etabında ilk 2 sırayı alan 2 takım olmak üzere toplam 6 takım katılacaktır. Katılamayan takımların yerine sıralamadaki bir sonraki takım davet edilecektir.
3. Müsabakalar A ve B grubu olmak üzere 3 erli 2 grupta oynanacaktır.
4. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar yarı finale yükselecektir.
5. Yarı final müsabakalarına yükselen A grubu 1.si B grubu 2.si ile, B grubu 1.si A grubu 2.si ile eleme usulüne göre bir müsabaka oynayacaktır.
6. Yarı final galipleri Oturarak Voleybol Türkiye kupası için, mağlupları ise 3.lük ve 4.lük müsabakalarını oynayacaklardır.
7. GRUPLARIN OLUŞUMU
A GRUBU                              B GRUBU
1-ALGES ALAPLI SK             1-KDZ. EREĞLİ BLD.SK
2-KARAMAN GSİM               2-KARABÜK GSİM
3-K.MARAŞ BBSK                3-ADANA AYYILDIZ SK

8- MÜSABAKA PROGRAMI
MÜSABAKALARDA BİRİNCİ GÜN
1. MAÇ (A GRUBU) 13.30 K.MARAŞ BBSK – KARAMAN GSİM (ALGES ALAPLI-BAY)
AÇILIŞ 15:00
2. MAÇ (B GRUBU) 15:30 KDZ.EREĞLİ BLD. SK- ADANA AYYILDIZ SK (KARABÜK GSİM- BAY)
3. MAÇ (A GRUBU) 16:30 ALGES ALAPLI – K.MARAŞ BB SK (KARAMAN GSİM - BAY)
4. MAÇ (B GRUBU) 18:00 ADANA AYYILDIZ SK – KARABÜK GSİM (KDZ.EREĞLİ BLD.SK-BAY)
MÜSBAKALARDA İKİNCİ GÜN
5. MAÇ (A GRUBU) 10:00 KARAMAN GSİM –ALGES ALAPLI (K.MARAŞ BBSK -BAY)
6. MAÇ (B GRUBU) 11:30 KARABÜK GSİM –KDZ.EREĞLİ BLD.SK (ADANA AYYILDIZ SK- BAY)
YARI FİNAL MAÇLARI
7. MAÇ A1-B2 13:00 ...........................-…………………….
8. MAÇ B1-A2 15:00 …………………-…………………….

MÜSABAKALARDA ÜÇÜNCÜ GÜN
9. MAÇ 10:00 3.lük -4.lük maçı
10. MAÇ 12:00 1.lik - 2.lik FİNAL MAÇI
9. Kulüpler kupa tarihi itibarı ile 2018-2019 sezonu mevcut geçerli lisanslı sporcuları ile katılacaktır.
10. Müsabakalarda Oturarak Voleybol etaplı yarışma talimatı ve oyun kuralları uygulanacaktır.
11. Statüde yer almayan konularla ilgili karar alma yetkisi teknik kurulundur.
12. Müsabakalar sonunda kupa ve madalya töreni yapılacak olup; 1.’ci, 2.’ci 3.’cü ve 4.cü olan takımlara kupa ve madalya verilecektir. Turnuvanın değerli seçilen oyuncularına ödül verilecektir.

Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List