ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
AMPUTE FUTBOL LİG KATILIM TAAHHÜTNAMESİ
Ampute Futbol 2018/2019 sezonu Lig katılım Taahhütnamesi Yayınlanmıştır.
1.8.2018 14:51:00
Federasyonumuz Ampute Futbol 2018/2019 sezonuna katılmak üzere Federasyonumuza başvuruda bulunan kulüplerimizin isimleri ve 2018/2019 sezonda yer alacağı Ligler aşağıdaki belirtilmiştir.

Kulüplerimizin, aynı zamanda ekte sunulan Lig katılım Taahhütnamesini 17 Ağustos 2018 tarihi mesai bitimine kadar Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalanmak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına fakslaması, Taahhütnamenin aslınının Kargo / Posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi 17 Ağustos 2018 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza iletmeyen Kulüpler Ampute Futbol 2018-2019 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2018-2019 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

AMPUTE FUTBOL 2018/2019 SEZONUNA KATILMAK ÜZERE
BAŞVURAN TAKIMLAR VE TAKIMLARIN YER ALACAĞI LİGLER

SÜPER LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR ve İLLERİ

1-   OSMANLI ENGELLİLER SK. - ANKARA
2-   TSK REH.MERKEZİ ENG.SK - ANKARA
3-   ŞAHİNBEY BEL.GENÇ VE SK - GAZİANTEP
4-   İSTANBUL YEDİTEPE ENG.SK.-  İSTANBUL
5-   PENDİK ENGELLİLER SK. - İSTANBUL
6-   İZMİR BÜYÜK.BEL.GENÇ VE SK. - İZMİR
7-   İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK. - İSTANBUL
8-   MALATYA BÜY.BELEDİYE SK. - MALATYA
9-   BURSAGÜCÜ AMPUTE SK. - BURSA
10- ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SK.-  GAZİANTEP

1.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR ve İLLERİ
1-   KONYA ENGELLİLER GÜCÜ SK. - KONYA 
2-   MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK - KAYSERİ 
3-   KONYA BED.ENG.GENÇ.SK - KONYA
4-   ANADOLU ERCİYES ENG.SK - KAYSERİ
5-   ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. - ŞANLIURFA
6-   ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK. ANTALYA
7-   SAMSUN BEDENSEL ENGELLİLER SK. - SAMSUN
8-   ESENYURT ENG.SK - İSTANBUL 
9-   MP SAMSUN ENG.SK - SAMSUN
10- ORTAHİSAR BELDE SK.- TRABZON  

2.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR ve İLLERİ 
1-   SAKARYA AMPUTE ENG.SK - SAKARYA
2-   GAZİANTEP BEDENSEL ENG.SK - GAZİANTEP
3-   DENİZLİ ENGELLİLER SK. - DENİZLİ
4-   ADANA AMPUTE ENG.SK. - ADANA
5-   YAŞAM BOYU ENG. KOR.VE SK. - BATMAN
6-   DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENG.GÜCÜ.SK - DİYARBAKIR
7-   EFE SPOR KULÜBÜ - İSTANBUL
8-   GÖKTÜRK ENGELLİLER SK. - İSTANBUL
9-   OLİMPİK YETENEKLER SPOR KULÜBÜ- MERSİN
10-  PURSAKLAR BELEDİYESİ SK. - ANKARA

İndirilebilir Dosyalar
1
LİG KATILIM TAAHHÜTNAMESİ
İndir
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List