ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
AMPUTE FUTBOL 2021-2022 SEZONU FİKSTÜR ÇEKİMİ
1.10.2021 15:00:00
Federasyonumuz Ampute Futbol 2021-2022 sezonu Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig fikstür çekimi 06 Ekim 2021 ( Çarşamba ) saat 19:00 - 20:30 saatleri arasında Ankara'da çekilecektir.

Fikstür çekimi Covit-19 bulaş riskine karşı Online olarak çekilecek ve Federasyonumuz internet sitesi ve sosyal medya hesabından ( Facebook ) Canlı olarak yayınlanacaktır.

Ampute Futbol 2021-2022 sezonunda Süper Lig, 1.Lig ve 2.Liginde yer alacak Kulüplerin isimleri ve illeri aşağıda belirtilmiştir.

Müsabakalara katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.


AMPUTE FUTBOL 2021 -2022 SEZONUNA KATILACAK SPOR KULÜPLERİ

2021 - 2022 SEZONUNDA SÜPER LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR
S.N                   TAKIMLAR                              İLİ

1-   ETİMESGUT BELEDİYESİ AMPUTE SK. /
 ANKARA
2 -  ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SK. /
 GAZİANTEP
3 -  PENDİK ENGELLİLER SK. /
 İSTANBUL
4 -  TSK REHABİLİTASYON MERKEZİ ENG.SK  /
 ANKARA
5 -  İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GEN. VE SK /
 İZMİR
6 -  ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGELLİLER SK /
 İSTANBUL
7 -  MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK. /
 MALATYA
8 -  ANADOLU ERCİYES ENGELLİLER SK /
 KAYSERİ
9 -  DENİZLİ ENGELLİLER SK./
  DENİZLİ
10 -TRABZON ORTAHİSAR BELDE SK. /
 TRABZON
11- ESENGÜCÜ ENGELLİLER SK /
 İSTANBUL
12- KONYA ENGELLİLERGÜCÜ SK. /
 KONYA
13- ODTÜ SPOR KULÜBÜ /
 ANKARA
14- ŞANLIURFA ENGELLİLER SK /
 ŞANLIURFA

2021 - 2022 SEZONUNDA 1.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR
S.N                 TAKIMLAR                            İLİ

1 - ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK. /
 ANTALYA
2 - BAŞAKŞEHİR AMPUTE FUTBOL KULÜBÜ /
 İSTANBUL
3 - BURSA AMPUTE SK. /
 BURSA
4 - İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK /
 İSTANBUL
5 - MELİKGAZİ BELEDİYESİ BED.ENG.GENÇLİK VE SK /
 KAYSERİ
6 - MP SAMSUN ENGELLİGÜCÜ SK /
 SAMSUN
7 - OLİMPİK YETENEKLER SK. /
 MERSİN
8 - UYSAL HYDRAULIC KONYA BEDENSEL ENG.SK /
 KONYA
9 - YENİMAHALLE ENGELLİGÜCÜ SK /
 ANKARA

2021 - 2022 SEZONUNDA 2.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR
S.N              TAKIMLAR                        İLİ

1-  ADANA AMPUTE ENGELLİLER SK /
 ADANA
2 - ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SK. /
 GAZİANTEP
3 - KAHRAMANMARAŞ AMPUTE SK /
 KAHRAMANMARAŞ
4 - SAMSUN BEDENSEL ENG.SK /
 SAMSUN
5 - SAKARYA AMPUTE ENG.SK /
 SAKARYA
6 - GAZİANTEP BEDENSEL ENG.SK /
 GAZİANTEP
7 - BATMAN AMPUTE SK. /
 BATMAN
8 - SAKARYA AKGÜN AMPUTE ENG.BOKS SK /
 SAKARYA
9 - GAZİANTEP AMPUTE SPOR KULÜBÜ /
 GAZİANTEP
10- KOCAELİ GEBZE GÜCÜ ENG.SPOR KULÜBÜ /
 KOCAELİ
11- GÜRBULAK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ /
 TRABZON


Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List