ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Ampute Futbol 2019-2020 Sezonunda Yer alacak Takımlar ve Ligleri
26.8.2019 13:57:00
Federasyonumuz Ampute Futbol 2019/2020 sezonu Süper Lig,1.Lig ve 2.Lig kura çekimi 27 Ağustos 2019 saat 10:00’da Ankara’da aşağıda yazılı adreste yapılacaktır.

Federasyonumuz Yönetim Kurulunun almış olduğu karar gereğince, Ampute Futbol 2019-2020 sezonu 1.Lig müsabakalarına katılamayacak olan Göktürk Engelliler Spor Kulübünün yerine 2018/2019 sezonunu İkinci Lig 3.sü olarak tamamlayan Olimpik Yetenekler Spor Kulübü 2019-2020 sezonunda 1.Lige yükseltilmiştir.

Ampute Futbol 2019/2020 sezonuna katılmak üzere Federasyonumuza başvuruda bulunan kulüplerimizin isimleri ve yer alacağı Ligler aşağıda belirtilmiştir.

Ampute Futbol 2019-2020 sezonuna katılacak Kulüplerimize önemle duyurulur.

KURA ÇEKİMİ
Turist Hotel
Adres: Çankırı Cad.No 37 Ulus / ANKARA

PROGRAM :
Kura Çekimi :  27 Ağustos 2019 saat : 10:00- 12:30
Öğle Yemeği : 27 Ağustos 2019 saat : 12:30 - 13:30 arası

Not: Fikstür çekimine Kulüp Başkanları veya Kulüp Başkanının katılamaması halinde ise kulübü temsilen kulüp yönetim kurulundan bir kişi katılabilecektir.

Fikstür çekimi, Federasyonumuz resmi Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak olup, katılımcılara konaklama veya herhangi bir harcırah ödemesi yapılmayacaktır.



AMPUTE FUTBOL 2019 /2020 SEZONUNA KATILACAK TAKIMLAR
VE TAKIMLARIN YER ALACAĞI LİGLER

S.N. SÜPER LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR İLİ
1-    ŞAHİNBEY BEL.GENÇ VE SK / GAZİANTEP

2-
    ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK. / ANKARA

3-    
TSK REH.MERKEZİ ENG.SK / ANKARA

4
-    PENDİK ENGELLİLER SK. / İSTANBUL

5-    
ŞİŞLİ YEDİTEPE ENGELLİLER SK. / İSTANBUL

6-
    İZMİR BÜYÜK.BEL.GENÇ VE SK./  İZMİR

7-    
BURSA AMPUTE SK. / BURSA

8-
    MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK. / MALATYA

9-    
ESENYURT ENGELLİGÜCÜ SK  /İSTANBUL

10-
   KONYA ENGELLİLERGÜCÜ SK. / KONYA


S.N. 1.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR İLİ

1-   ANADOLU ERCİYES ENG.SK / KAYSERİ

2-
   ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. / ŞANLIURFA

3-
   ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK. / ANTALYA

4-
   İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK. / İSTANBUL

5-
   MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK / KAYSERİ

6-
   MP SAMSUN ENG.SK / SAMSUN

7-
   OLİMPİK YETENEKLER SK. / MERSİN

8-
   DENİZLİ ENGELLİLER SK. / DENİZLİ

9-
   ORTAHİSAR BELDE SK. / TRABZON

10-
ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SK. / GAZİANTEP


S.N. 2.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR İLİ


1-  
SAKARYA AMPUTE ENGELLİLER SK / SAKARYA

2-  GAZİANTEP BEDENSEL ENG.SK / GAZİANTEP

3-  KONYA BEDENSEL ENG.SK / KONYA

4-  SAMSUN BEDENSEL ENGELLİLER SK. / SAMSUN

5-  BATMAN AMPUTE SK. / BATMAN

6-  ADANA AMPUTE ENGELLİLER SK. / ADANA

7-  DOĞU AKDENİZ ENGELLİLER SK. / KAHRAMANMARAŞ

8-  ODTÜ SPOR KULÜBÜ / ANKARA

9-  YENİMAHALLE ENGELLİLERGÜCÜ SK / ANKARA

10- SAKARYA AKGÜN AMPUTE ENG.SK / SAKARYA

11-ORDU ENGELLİLER GÜCÜ GEN. VE SK / ORDU

12-  ADANA ALTINKOZA AMPUTE ENG.SK / ADANA


Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List