ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
Ampute Futbol 2019/2020 Sezonu Lig Katılım Taahhütnamesi
Ampute Futbol 2019/2020 Sezonu Lig Katılım Taahhütnamesi Yayınlanmıştır.
29.7.2019 14:03:00
Federasyonumuz Ampute Futbol 2019/2020 sezonuna katılmak üzere Federasyonumuza başvuruda bulunan kulüplerimizin isimleri ve illeri aşağıda belirtilmiştir.

Kulüplerimizin, aşağıda ekte sunulan Lig katılım Taahhütnamesini 16 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına fakslaması, Taahhütnamenin Aslı'nın ise Posta / Kargo yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Lig katılım Taahhütnamesini 16 Ağustos 2019 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza iletmeyen Kulüpler Ampute Futbol 2019-2020 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2019-2020 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

AMPUTE FUTBOL 2019 / 2020 SEZONUNA KATILMAK ÜZERE
BAŞVURAN TAKIMLAR VE TAKIMLARIN YER ALACAĞI LİGLER

SÜPER LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR ve İLLLERİ
1- ŞAHİNBEY BEL.GENÇ VE SK / GAZİANTEP
2- ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SK. / ANKARA
3- TSK REH.MERKEZİ ENG.SK / ANKARA
4- PENDİK ENGELLİLER SK. / İSTANBUL
5- ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG.SK / İSTANBUL
6- İZMİR BÜYÜK.BEL.GENÇ VE SK./ İZMİR
7- BURSA AMPUTE SK. /BURSA
8- MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SK. /MALATYA
9- ESENYURT ENGELLİGÜCÜ SK /İSTANBUL
10-KONYA ENGELLİLERGÜCÜ SK. / KONYA

1.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR VE İLLERİ
1-GÖKTÜRK ENGELLİLER SK. -İSTANBUL
2- ANADOLU ERCİYES ENG.SK /KAYSERİ
3-ŞANLIURFA ENGELLİLER SK. /ŞANLIURFA
4- ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BEL.ASAT SK. / ANTALYA
5-İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK. /İSTANBUL
6- MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK /KAYSERİ
7- MP SAMSUN ENG.SK SAMSUN
8- DENİZLİ ENGELLİLER SK. / DENİZLİ
9- ORTAHİSAR BELDE SK. / TRABZON
10- ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER SK./GAZİANTEP

2.LİGDE YER ALACAK TAKIMLAR İLİ
1- SAKARYA AMPUTE ENGELLİLER SK /SAKARYA
2-GAZİANTEP BEDENSEL ENG.SK /GAZİANTEP
3-KONYA BEDENSEL ENG.SK / KONYA
4-SAMSUN BEDENSEL ENGELLİLER SK. /SAMSUN
5-BATMAN AMPUTE SK. /BATMAN
6-ADANA AMPUTE ENGELLİLER SK./ADANA
7-OLİMPİK YETENEKLER SPOR KULÜBÜ / MERSİN
8-DOĞU AKDENİZ ENGELLİLER SK. / KAHRAMANMARAŞ
9-ODTÜ SPOR KULÜBÜ / ANKARA
10- YENİMAHALLE ENGELLİLERGÜCÜ SK / ANKARA
11-SAKARYA AKGÜN AMPUTE ENG.SK /SAKARYA
12-ORDU ENGELLİLER GÜCÜ GEN. VE SK / ORDU
13-ADANA ALTINKOZA AMPUTE ENG.SK / ADANA


İndirilebilir Dosyalar
1
LİG KATILIM TAAHHÜTNAMESİ
İndir
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List