ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
AMPUTE FUTBOL 2017/2018 SEZON BAŞI HAKEM VE GÖZLEMCİ SEMİNERİ 20-22 EKİM 2017 / ANTALYA
6.10.2017
AMPUTE FUTBOL 2017-2018 SEZONU SEZON BAŞI SEMİNER DUYURUSU

• Ampute Futbol 2017/2018 sezonu sezon başı Hakem ve Gözlemci Semineri 20-21-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya’da yapılacaktır.

• Seminere katılacak olan hakem ve gözlemcilerin ( 22 Faal gözlemci ve 69 faal hakem ) isim listesi aşağıdadır.

• Katılımcı listesindeki faal hakem ve gözlemcilerin seminere katılımları zorunludur.
• Seminer katılımcılarının günlük konaklama ücretleri ve harcırahları federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

• Katılımcılar 20 Ekim 2017 Cuma saat 12:00 dan itibaren otele giriş yapabileceklerdir.

• Seminer 20 Ekim 2017 Cuma günü 14: 00 da başlayacaktır.

• Otelden ayrılış 22 Ekim 2017 Pazar günü Öğle yemeği sonrasında olacaktır.

• Katılımcılar için takım elbise zorunluluğu yoktur, seminere eşofman takımları ile iştirak edilecektir.

• Tüm hakemlerimiz atletik test için spor kıyafeti getireceklerdir.

• Seminere katılamayacak olan Hakem ve Gözlemcilerimizin en geç 13 Ekim 2017 ( Cuma) günü mesai bitimine kadar mazeret dilekçelerini Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’ lu faksına fakslamaları ve A.F. MHK’ yi de ayrıca mail yoluyla bilgilendirmeleri gerekmektedir.

OTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Grand Park Lara Hotel / Antalya

Adres: Kemerağzı Tesisler Cad, No:. 339 , 07230 Lara / Antalya


2017-2018 SEZONBAŞI A.F. SEMİNER DAVET LİSTESİ
2017-18 SEZONU FAAL GÖZLEMCİLER
S/N ADI SOYADI İLİ KLASMANI

1 Zekayi AYAN Ankara MHK-A
2 Cengiz ÖZYOL Ankara MHK-A
3 Nuri AYNUR Ankara MHK-A
4 Cengiz ORHAN Ankara MHK-A
5 Necmi SADAY Ankara MHK-A
6 İsmail Hakkı GÜVENLİ İzmir AKG
7 Mesut ASLANGİRAY Malatya AKG
8 Remzi GENEL Çorum BKG
9 Necati MENTEŞ İstanbul BKG
10 Erdoğan YAYLA Manisa BKG
11 Bayram KİRAZ Ankara CKG
12 Mahir ÖZDEMİR Ankara CKG
13 Ufuk ÇALIŞ Antalya CKG
14 Metin Yılmaz GÜR Aydın CKG
15 Sadık ÖZTÜRK Bolu CKG
16 Mustafa YONTAR Bursa CKG
17 Cevdet KARAKURT Gaziantep CKG
18 İsmail ŞAN Hatay CKG
19 Mehmet Demir Kayseri CKG
20 Osman ALTUN Kayseri CKG
21 Sadık KAYHAN Konya CKG
22 Murat AKÇUN Şanlı Urfa CKG

2017-18 SEZONU FAAL HAKEMLER
S/N ADI SOYADI İLİ KLASMANI

1 A. Melih YOSUNKAYA Ankara AKH
2 Ercan KAPLANLI Ankara AKH
3 Hayati TIRAK Ankara AKH
4 Mustafa ÖZTÜRK Ankara AKH
5 Cafer SAĞIR Antalya AKH
6 Ayhan İLHAN G.Antep AKH
7 Coşkun GENÇ G.Antep AKH
8 Abdulkadir DÜZGÜN İstanbul AKH
9 İlker KARA İstanbul AKH
10 Mehmet HİMYERİ Konya AKH
11 Yasin ŞAHİN Konya AKH
12 Ö.Fatih ERGÜL Malatya AKH
13 İsmail AYDIN Manisa AKH
14 Metin TAMTEKİN Manisa AKH
15 Sadettin COŞKUN Manisa AKH
16 Mehmet ÇOLAK Aksaray BKH
17 Abdullah ŞANLI Ankara BKH
18 Barış BAKIRCIOĞLU Ankara BKH
19 Bilgecan ARZUMAN Ankara BKH
20 Cengiz DEMİR Ankara BKH
21 Okan ÇALDIRAN Ankara BKH
22 Selami KARAHANCI Ankara BKH
23 Sertaç DEMİR Ankara BKH
24 Zeynel CAMCI Ankara BKH
25 Abdullah İNAN Antalya BKH
26 Kadir KAHRAMAN Antalya BKH
27 Selvihan SAL Antalya BKH
28 Harun KİRAZ Hatay BKH
29 Hüseyin TOY Hatay BKH
30 Sezgin ÇOBAN Hatay BKH
31 Bülent GÖRECİ İstanbul BKH
32 Murat DAYAN İstanbul BKH
33 Servet ÖLEKLİ İstanbul BKH
34 İsmail ÖZMEN Konya BKH
35 Mehmet EROL Konya BKH
36 Şaban ÇEKİÇ Konya BKH
37 Ali KAÇMAZ Malatya BKH
38 Turgay DEMİR Malatya BKH
39 İlker EZER Manisa BKH
40 Mustafa YALÇIN Manisa BKH
41 Ercan ARI Ankara CKH
42 Hüseyin KARACA Ankara CKH
43 Muhammet Baki TİRAKİ Ankara CKH
44 Oktay SOLMAZ Ankara CKH
45 Gökhan CANDAN Antalya CKH
46 Özay TABUR Antalya CKH
47 Barış HIDIROĞLU Bursa CKH
48 Erkan KONAK Bursa CKH
49 Mehmet BİLMEZ Bursa CKH
50 Orhan KAYA Bursa CKH
51 Ali ATICI G.Antep CKH
52 Fatih ÇELİK G.Antep CKH
53 İsmail GÜVEN G.Antep CKH
54 Ömer ATICI G.Antep CKH
55 Ercan OLGUN İstanbul CKH
56 Selçuk KOCAMAN İzmir CKH
57 Tolgahan KAYADAN İzmir CKH
58 Zekeriya KÖLSÜN İzmir CKH
59 Ahmet PAKIRCI Kayseri CKH
60 Erdem SARIASLAN Kayseri CKH
61 Erol EROĞLU Kayseri CKH
62 Mehdi Melih ORDU Kayseri CKH
63 Murat ÖZÇETİN Kayseri CKH
64 Volkan OĞUZ Kayseri CKH
65 Mustafa Ali ELVER Manisa CKH
66 Mustafa USLU Manisa CKH
67 Abdülkadir YÜKSEKKAYA Şanlı Urfa CKH
68 Murat KAYA Şanlı Urfa CKH
69 Yusuf EROL Şanlı Urfa CKH

İndirilebilir Dosyalar
1
2017/2018 SEZONU HAKEM VE GÖZLEMCİ SEMİNER KATILIM LİSTESİ
İndir
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List