ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
TS Basketbol
Tekerlekli sandalyede basketbolda haftanın hakem görevlendirmeleri
21.11.2019 15:30:00
...
TS Basketbol
2019 Gönüllülük Yılı
19.11.2019 15:40:00
...
Yüzme
Yüzme Milli Takımı Aday Kadrosu
19.11.2019 13:49:00
...
Yüzme
Sağlık Raporları Usul ve Esasları Hakkında Yönerge
18.11.2019 15:54:00
...
Halter
2019 Bedensel Engelliler Halter Türkiye Şampiyonası konaklama isim listesi
18.11.2019 12:06:00
...
TS Basketbol
Tekerlekli sandalye basketbolda TRT Spor 2'den canlı yayınlanacak müsabaka
18.11.2019 11:31:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Sınıflandırma Randevu Listesi Son Hali
14.11.2019 12:53:00
...
TS Basketbol
Tekerlekli sandalyede basketbolda haftanın hakem görevlendirmeleri
13.11.2019 14:26:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Giriş Kontrol Listesi Son Hali
13.11.2019 11:42:00
...
TS Basketbol
Tekerlekli sandalye basketbolda TRT Spor 2'den canlı yayınlanacak müsabaka
12.11.2019 14:33:00
...
TS Basketbol
5. Kademe Teknik Direktör Yetiştirme Kursu
12.11.2019 11:14:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Giriş Kontrol Listesi
12.11.2019 10:26:00
...
Oturarak Voleybol
OTURARAK VOLEYBOL 1. KADEME ANTRENÖR VİZE VE GELİŞİM SEMİNERLERİ
11.11.2019 14:44:00
...
Boccia
Boccia 1. Kademe Antrenör Gelişim ve Vize Semineri
8.11.2019 14:57:00
...
TS Basketbol
Tekerlekli sandalyede basketbolda haftanın hakem görevlendirmeleri
8.11.2019 10:02:00
...
Boccia
Boccia 1. Kademe Antrenörlük Kursu
6.11.2019 10:54:00
...
TS Basketbol
Tekerlekli sandalye basketbolda TRT Spor 2'den canlı yayınlanacak müsabaka
4.11.2019 16:24:00
...
Yüzme
2019-2020 Yılı Yüzme Branşı Taslak Faaliyet Programı
4.11.2019 10:59:00
...
Yüzme
Bedensel Engelliler Yüzme Sınıflandırma Listesi
1.11.2019 15:14:00
...
Yüzme
Osman Çullu Yüzme Milli Takım Seçme Müsabakaları Sınıflandırma Randevu Listesi
1.11.2019 14:42:00
...
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List