ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Duyurular
2019-2020 TS Basketbol Şehit İlyas Kaya Lig Sezonu Fikstür Çekimi
2.8.2019 17:03:00
2019 - 2020 Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper, 1. 2. ve 3. Lig Şehit İlyas Kaya Sezonu fikstür çekimi, 7 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 11:00'de Ankara Turist Otel'de yapılacaktır.

Fikstür çekimi Facebook resmi hesabımızdan canlı olarak yayınlanacaktır. 

Fikstür çekimi programı ve liglerdeki kulüpler şöyle:
 

11.00-12.30: Süper Lig 
13.30-15.30: 1. 2. ve 3. Lig 

SÜPER LİG
1. ALTINORDU BELEDİYESİ BEDENSEL ENG.S.K.
2. 1907 FENERBAHÇE ENGELLİ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ
3. İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.GENÇLİK VE S.K.DERNEĞİ
4. BEŞİKTAŞ JİMNASTİK S.K
5. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ANKARA S.K
6. GALATASARAY S.K.
7. CEYLANPINAR BELEDİYESİ S.K.
8. BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BLD.S.K
9. GÜÇLÜ ELLER ENGELLİLER S.K.
10. İSKENDERUN ENGELLİLER S.K.DERNEĞİ
11. TSK REHABİLİTASYON MER.ENG.S.K.
12. GAZİŞEHİR GAZİANTEP S.K.
13. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BLD. S.K. DERNEĞİ
14. İSTANBUL BAĞCILAR ENGELLİ GENÇLİK VE S.K.

1.LİG
1. ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE S.K.
2. YALOVA ORTAPEDİKLER S.K
3. KKTC GAÜ S.K
4. ENGELSİZ GAZİANTEP S.K. DERNEĞİ
5. PENDİK BLD.ANADOLU YAKASI ENG.S.K
6. BURSA BEDENSEL ENG. SP. KLB.
7. MEDİKALPARK SAMSUN ENGELLİ GÜCÜ GENÇLİK VE S.K.
8. BATMAN ENGELLİLER S.K.
9. İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ SPOR KULÜBÜ
10. TUZLA BLD. ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
11. 68 AKSARAY BELEDİYESİ S.K.
12. KONYA ENGELLİLER SP. KLB.


2.LİG
1. AMED SPORTİF FAALİYETLER S.K. DERNEĞİ
2. MARDİN KIZILTEPE ENGELLİLER GÜCÜ S.K
3. KÜÇÜKÇEKMECE DOSTLUK ENGELLİLER S.K.
4. VAN BEDENSEL ENGELLİLER S.K.
5. MUŞ BEDENSEL ENGELLİLER S.K. DERNEĞİ
6. GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT ENG.S.K. DERNEĞİ
7. ÇANAKKALE BOĞAZGÜCÜ ENG.GENÇLİK S.K.
8. HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK S.K.
9. KOCAELİ BAŞİSKELE ENG. SP. KLB
10. İSTANBUL 1453 ENGELLİLE SP. KLB.


3. LİG 

A GRUBU
1. İZMİR KARŞIYAKA ENG. SP. KLB.
2. PAMUKKALE BELEDİYESPOR KLB.
3. AYDIN GENÇ EFELER SP. KLB
4. İSTANBUL ENGELLİ SPORLARI SP. KLB.
5. İZMİR REHABİLİTASYON VE SP. KLB.
6. YEŞİL GÖNEN BED. ENG. SP. KLB.
7. KARABÜK DEMİR KARTAL G. VE S. KLB.
8. SAMSUN ÇARŞAMBA ENG. SP. KLB
9. SAMSUN KUZEY YILDIZI ENG. GENÇLİK VE SP. KLB.

B GRUBU 
1. ADANA MARTI ENG.SP. KLB.
2. ADANA ENG. SP.
3. DÜZİÇİ ENG. SP. KLB.
4. MELİKGAZİ BLD. BED. ENG. GENÇLİK VE SP.
5. SAMSUN BEDENSEL ENG.GENÇLİK ve SP. KLB
6. SORGUN ENGELLİLER UMUT S.KLB.
7. OCAK ENGELLİLER SPOR KLB.
8. MERSİN ENGELLİLER SANAT VE SP. KLB.
9. NİĞDE BEDENSEL ENG. SP. KLB.


C GRUBU
1. HAKKARİ SÜMBÜL ENGELLİLER S. KLB.
2. DİYARBAKIR BED. ENG. GENÇLİK VE SP. KLB.
3. ŞANLIURFA SİVEREK ENG. SP. KLB.
4. MALATYA BYKŞ. BLD. SPOR
5. ŞANLIURFA BED. ENG. SP.
6. DİYARBAKIR ORTOPEDİK ENG. SP.
7. ERZURUM GENÇLİK VE SPOR KLB.
8. MARDİN KIZILTEPE BİRLİĞİ ENG. SP. KLB.

Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Dopingten Korunalım 2019
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List