Teknik Kurul ve Milli Takım Antrenörleri:
Mehmet Fatih Kurt (İstanbul)
Mehmet Ali Albas (Gaziantep)
Mehmet Bayrak (Eskişehir)
Elnaz Khalilpourmaleki
Fizyoterapistler:
Sercan Yıllı (Macaristan)
Deniz Alkan (Antalya)
Uluslararası Yüzme Federasyonu sınıflandırmalar için sınırlı kota vermesi sebebiyle, yüzme sporcularımızın yeniden sınıflandırılması ve seçmelerinin en iyi ve sağlıklı şekilde yapılabilmesi amacıyla sporculara aşağıdaki tarih ve saatlere göre sınıflandırma randevu saatleri verilmiştir.
SPORCULARIN SPOR MALZEMELERİ İLE BİRLİKTE ÖLÇÜM SAATİNDEN EN AZ YARIM SAAT ÖNCE;
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CEBECİ SPOR KOMPLEKSİNDEKİ YÜZME HAVUZUNDA OLMALARI GEREKMEKTEDİR.
SPORCULAR İÇİN ÖLÇÜM VE RANDEVU LİSTESİ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLUŞTURULMUŞTUR.
24.03.2018 CUMARTESİ
1 KORAL BERKİN KUTLU İSTANBUL 09:30
2 UĞUR ŞENEL İSTANBUL 10:30
3 CANER AŞKIN İSTANBUL 11:00
4 ÖZGE ÜSTÜN EDİRNE 13:00 1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ
5 MUSA AÇAR SAKARYA 14:00 1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ
6 MURAT KÖLE İSTANBUL 15:00
7 BÜLENT OTURAKÇI İSTANBUL 16:00
8 RÜMEYSA RAVZA ORMANCI İSTANBUL 17:00
9 ALEV KİŞİAL İSTANBUL 18:00
25.03.2018 PAZAR
1 NESLİHAN KILIÇOĞLU KARAMAN 09:30 1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ
2 VOLKAN ÖZNERGİZ ADANA 10:30 1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ
3 BATUHAN ERUÇAR ADANA 11:30
4 MERVE ERHALI G.ANTEP 13:30 MEHMET ALİ ALBAS ANTRENÖR
5 İSMAİL CAN DOĞAN G.ANTEP 14:30
6 ÜMİT KAYADAŞ ISPARTA 15:30 1 ANTRENÖR VEYA REFAKATÇİ
7 ÖMER ONUR İNCİ E.ŞEHİR 16:30 MEHMET BAYRAK ANTRENÖR
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan ERKOÇ, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ankara Şubesinin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
Federasyon Başkanımız iftar yemeğinde Hakem ve gözlemcilerin Futbolun değişmez bir parçası olduğunu, büyük bir özveriyle çalıştıklarını dile getirdi. Ampute Futbol Hakem ve gözlemcilerine ligleri sorunsuz bitirdikleri için teşekkürlerini iletti.
İftar yemeğine ayrıca, Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ahmet ALANKA, Ampute Futbol Milli Takım Baş Antrenörümüz İsmail TEMİZ, Duayen hocalarımızdan Sayın Talat TOKAT, Metin TOKAT, MHK Eski Üyelerimiz Sayın Murat ILGAZ, Sayın Ali KUNAK, Sayın Sürhat MÜNİROĞLU,Eski Süper Lig hakemlerimizden Sayın Serdar ÇAKMAN, Süper Lig Gözlemcilerimizden Sayın Ali ULUYOL, Süper Lig Yardımcı Hakemleriz Sayın Anıl USTA, Sayın Mustafa SÖNMEZ, Sayın Serkan ÇİMEN, Sayın Serkan OLGUNCAN,A klasman Gözlemcimiz Sayın Cengiz AKYÜZ katılım sağladı.
Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi ve 2. Ligi oynanan maçların ardından sona erdi.
Süper Lig’de Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü oyuncusu “Yussıf Yahaya” attığı 46 golle gol kralı olurken, 2.Lig ekiplerinden Bağcılar Engelliler Spor Kulübü oyuncusu “Alberto Epomba Fiengo Adelino” ise attığı 27 golle gol kralı oldu. Her iki sporcumuzu da tebrik ederiz.
2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Ligleri güncel kart çizelgesi aşağıdadır;