ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Boccia
Sanal Paralimpik Boccia Turnuvası sona erdi
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü anısına organize edilen, Sanal Paralimpik Boccia Turnuvası'nda yarışmalar sona erdi. 

Koronavirüs salgını nedeniyle çalışmalarını evde sürdüren paralimpik boccia sporcularımız, Uluslararası Boccia Spor Federasyonu (BisFed) tarafından tavsiye edilen ''Boccia Battle'' 3 boyutlu mobil uygulamasıyla düzenlenen sanal turnuvada mücadele etti. 

60 sporcunun katıldığı müsabakalar; BC1, BC2, BC3, BC4 ve BC5 olmak üzere 5 farklı kategoride yapıldı.

Dereceye giren sporculara madalya verilen sanal turnuvada sıralama ise şöyle oluştu: 

BC1 kategorisi
1. Fatih Akkan (Gaziemir Belediye Spor Kulübü)
2. Mahmut Çoban (İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü)
3. Gökhan Şahbaz (Karşıyaka Spor Kulübü)

BC2 kategorisi 
1. Hasan Çakır (Gaziemir Belediye Spor Kulübü)
2. Niyazi Arslan (Bağcılar Engelliler Spor Kulübü)
3. Huri Güngör (Samsun Özel Sporcular ve Engelliler İl Spor Merkezi)

BC3 kategorisi 
1. Öner Bozbıyık (Kayseri Gençlik Spor İl Müdürlüğü)
2. Fatma Kuval (Kayseri Gençlik Spor İl Müdürlüğü)
3. Havva Alyurt (Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü)

BC4 kategorisi 
1
. Yahya Gürbüzer (Bağcılar Belediyesi Engelliler Spor Kulübü)
2. Atike Gürbüzer (Bağcılar Belediyesi Engelliler Spor Kulübü)
3. Fatma Gürbüzer (Bağcılar Belediyesi Engelliler Spor Kulübü)

BC5 kategorisi 
1. Kenan Tüblek (Bağcılar Engelliler Boccia Spor Kulübü)
2. Mustafa Ayan (Sivas Şeker Spor Kulübü)
3. Mustafa Demir (Sivas Gençlik Spor Kulübü)
 
Kurullarımız
Antrenörlerimiz
Yönergeler ve Bilgi Formları
Boccia Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
Para Badminton
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List