ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Para Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Atıcılık
Millilerimiz Para Atıcılık Avrupa Şampiyonası'nda Madalya Peşinde
Uluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) tarafından 4-6 Aralık tarihlerinde Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da yapılacak Para Atıcılık Avrupa Şampiyonası'nda (10 m) ülkemizi temsil edecek milli takım kafilemizde 12 sporcumuz mücadele edecek. 

Millilerimiz şampiyonadaki ilk atışlarını yarın (4 Aralık Salı) R1 kategorisinde Savaş Üstün ve Mustafa Tuncel, R4 kategorisinde ise Hakan Çevik ile yapacak.

Milli atıcılarımızın organizasyonda mücadele edecekleri kategoriler ise şöyle: 
 
SH1 Kategorisi: 
1- Çağla Atakal (R2 ve R3) 
2- Pervin Aylı Yağız (R2)
3- Yunus Bahçeci (P1)
4- Suzan Çevik (R2 ve R3)
5- Cevat Karagöl (P1)
6- Mersin Kocatürk (P2)
7- Aysel Özgan (P2)
8- Ayşegül Pehlivanlar (P2)
9- Mustafa Tuncel (R1 ve R3)
10- Savaş Üstün ( R1 ve R3) 
11- Korhan Yamaç (P1) 

SH2 Kategorisi: 
1- Hakan Çevik (R4 ve R5)

Para Atıcılık Avrupa Şampiyonası (10 m)
Milli Takım Kafile Listesi 

İdari Kadro:
Teknik Direktör: Kadri Akgün
Antrenörler: Mustafa Atalay, Mübeccel Çalhan, Şekip Taner Bakal
Fizyoterapist: Merve Şuay Üçgül

Sporcu Kadrosu: Korhan Yamaç, Cevat Karagöl, Yunus Bahçeci, Ayşegül Pehlivanlar, Aysel Özgan, Mersin Kocatürk, Savaş Üstün, Hakan Çevik, Mustafa Tuncel, Çağla Atakal, Suzan Çevik, Pervin Ayli Yağız







Antrenörler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Atıcılık
Yönergeler ve Bilgi Formları
2014 Atıcılık Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Atıcılık Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
Para Badminton
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List