ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Atıcılık
Havalı Silahlar Atıcılık Türkiye Şampiyonası sona erdi
Ankara'da düzenlenen Havalı Silahlar Atıcılık Türkiye Şampiyonası müsabakaları sona erdi.

Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezi'ndeki atış poligonunda gerçekleştirilen ve 70 sporcunun katıldığı şampiyonada atışlar 10 metre tabanca ve tüfek kategorilerinde yapıldı. 

Havalı Silahlar Atıcılık Türkiye Şampiyonası'nda dereceye giren isimler şöyle: 

Erkekler 
10 metre havalı tabanca (P1)
1- Cevat Karagöl (562 puan) 
2- Murat Oğuz (560 puan)
3- Yunus Bahçeci (548 puan)

10 metre havalı tüfek (R1)
1- Savaş Üstün (602,7 puan)
2- Hakan Abakay (602 puan)
3- Celal Karaca (600 puan)

Kadınlar 
10 metre havalı tabanca (P2) 

1- Ayşegül Pehlivanlar (553 puan)
2- Canan Yurdusever (541 puan)
3- Aysel Özgan (540 puan)

10 metre havalı tüfek (R2)
1- Çağla Atakal (619,6 puan)
2- Suzan Çevik (595,5 puan)
3- Özlem Hacer Kalay (588,2 puan)

Karışık 
10 metre havalı tüfek yatarak karışık (R3)
1- Savaş Üstün (630,4 puan)
2- Erhan Çoşkuner (628,7 puan)
3- Çağla Atakal (628,3 puan)

10 metre havalı tüfek ayakta karışık (R4) 
1- Hakan Çevik (623,4 puan)
2- Salih Yurtalan (607,4 puan)
3- Tayyar Sinankılı (572,6 puan)

10 metre havalı tüfek yatarak karışık (R5)

1- Hakan Çevik (636,6 puan)
2- Salih Yurtalan (617,6 puan)
3- Tayyar Sinankılı ( 617,6 puan)

Toplu sonuçlar ekte yer almaktadır. 























İndirilebilir Dosyalar
1
Havalı Silahlar Atıcılık Türkiye Şampiyonası Toplu Sonuçlar
İndir
Antrenörler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Atıcılık
Yönergeler ve Bilgi Formları
2014 Atıcılık Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Atıcılık Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım 2019
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List