ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol U18 Milli Takım Seçme Kampı 26 Ağustos-07 Eylül 2016
Ampute Futbol U18 Milli Takım seçme Kampı 26 Ağustos-07 Eylül 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacaktır.
Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Ampute Futbol U18 Milli Takım seçme Kampı 26 Ağustos-07 Eylül 2016 tarihleri arasında Aksaray ilinde yapılacaktır. Kampa katılacak sporcu ve teknik ekip listesi aşağıda belirtilmiştir.

İzin yazısı isteyenlerin çalıştıkları kurumları ve iletişim bilgilerini belirten dilekçelerini Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No'lu faksına göndermeleri gerekmektedir.

Kamp Konaklamaları Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Paralimpik Oyunlar Hazırlık Kamp Eğitim Merkezinde olacaktır.

TEKNİK EKİP
        Adı Soyadı                                  Görevi                                İli

1-) Tahir GÜVEN              U 18 Milli Takım Antrenörü          (
 Antalya ) 
2-) İlhan ELMALI             Kaleci Antrenörü                            ( Samsun )
3-) Murat BAHAR            U 18 Milli Takım Yrd. Antrenörü   ( İzmir ) 
4-) Polat DOĞAN             Malzemeci                                       ( İzmir ) 

SPORCULAR
Adı Soyadı                                     İli                         Kulübü

1-) Mehmet ERDOĞAN            Kayseri        Melikgazi Bel.Bed.En.Sk.
2-) Harun MUT                          Kayseri        Melikgazi Bel.Bed.En.Sk.
3-) Yiğit Murat ADIGÜZEL      Kayseri        Melikgazi Bel.Bed.En.Sk.
4-) Emre MERT                         Kayseri        Melikgazi Bel.Bed.En.Sk.
5-) İsmail PARLAK                   Antalya        Asat Genç.Sk.
6-) Muhittin KURT                    Antalya        Asat Genç.Sk.
7-) Mehmet Ali ATAY               İstanbul       Yeditepe Engelliler Sk.
8-) Agit ŞİYAR                          İstanbul       Yeditepe Engelliler Sk.
9-) Emrullah BAŞKAN             Malatya       Ayyıldız Ampute Sk.
10-) Zülfikar DERİNPINAR     Malatya       Ayyıldız Ampute Sk.
11-) Mehmet KARAKAŞ          Malatya       Ayyıldız Ampute Sk.
12-) Ömer Can KARA              Ankara         TSK Reh.Merk.Eng.Sk.
13-) Kemal GÜLEŞ                  Ankara         TSK Reh.Merk.Eng.Sk.
14-) Emre GÜRPE                   Ankara          TSK Reh.Merk.Eng.Sk.
15-) İbrahim Halil ESEN         Gaziantep      Şahinbey Bel.Gen. Sk.
16-) Mustafa POLAT               Gaziantep      Şahinbey Bel.Gen. Sk.
17-) Hüseyin YILDIRIM         İstanbul         Pendik Engelliler Sk.
18-) Harun YÜKSEL               Samsun         MP Samsun Eng.Sk.
19-) Doğukan KIRSÜLEMANOĞLU           Samsun (
 MP Samsun Eng.Sk.)
20-) Bilal TOLU                       Kayseri         Anadolu Erciyes Sk.
21-) İbrahim UÇAKÇI             Ankara          Osmanlı Engelliler Sk.
22-) Hasan Hüseyin YAMAN  Ankara          Osmanlı Engelliler Sk.
23-) Satılmış Mert YILMAZ   Ankara          Osmanlı Engelliler Sk.
24-) Abdullah ILGAZ              Ankara          Osmanlı Engelliler Sk.
25-) Cüneyt Hamza YEDİK    Ankara           Osmanlı Engelliler Sk.
26-) Tahir Osman KÜSER      Sakarya          Sakarya Ampute Eng.Sk.
27-) Abdülkerim KILIÇ          Şanlıurfa        Şanlıurfa Eng.Sk.
28-) İbrahim Ethem MELEKOĞLU              Konya Bed.Eng.Sk.
29-) Umutcan GÜNAY            İstanbul
30-) Özgürhan YILDIZ            Bursa            Bursa Amputegücü Spor Kulübü 





Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List