ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Türkiye Kupası, Tokat’ta oynanacak
Ampute Futbol Türkiye Kupası, 16-20 Ekim tarihlerinde Tokat'ta oynanacak. 

Gaziosmanpaşa Stadyumu'nda gerçekleştirilecek kupaya, ampute futbolda geçen yıl Süper Lig sezonunu ilk dört sırada tamamlayan takımlar ile 1. Ligi ilk iki sırada bitiren toplam 6 ekip katılacak.

Organizasyonda A Grubu’nda; Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü ile Konya Engellilergücü Spor Kulübü yer alacak.

B Grubu’nda ise Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü, Pendik Engelliler Spor Kulübü ve Esenyurt Engelligücü Spor Kulübü bulunuyor.

Gruplarını ilk iki sırada tamamlayan kulüpler çapraz eşleşme ile yarı finale yükselecek. Turnuvada açılış maçı, yarı final mücadeleleri ve final maçı TRT-Spor 2'den canlı yayınlanacak.

Turnuva programı: 

16 Ekim Çarşamba

14:00 Ortotek Gaziler-Pendik Engelliler (açılış maçı)
15:30 Şahinbey Belediyesi Gençlik-TSK Rehabilitasyon Merkezi

17 Ekim Perşembe: 
14:00 Şahinbey Belediyesi Gençlik-Konya Engelliler
15:30 Pendik Engelliler- Esenyurt Engelliler 

18 Ekim Cuma 
14:00 
Konya Engelliler-TSK Rehabilitasyon Merkezi 
15:30 Esenyurt Engelliler-Ortotek Gaziler

19 Ekim Cumartesi:
09.00: 5.'lik/6.'lık müsabakası 
10:30,12:30: Yarı final müsabakaları 

20 Ekim Pazar: 
11:00 3.'lük/4.'lük müsabakası
13:00 Final müsabakası 







Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List