ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
AMPUTE FUTBOL TÜRKİYE KUPASI 26-30 EKİM 2017 - ANKARA
Ampute Futbol Türkiye Kupası 26-30 Ekim 2017 tarihleri arasında Ankara'da yapılacaktır.
 
TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU
AMPUTE FUTBOL 2017 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

1- Ampute Futbol Türkiye Kupası 26-30 Ekim 2017 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır.

2- Ampute Futbol Türkiye Kupası Müsabakalarına; Ampute Futbol 2016/2017 sezonu süper liginde ilk 4 takım, Ampute Futbol 1.liginde gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar olmak üzere 8 takım katılacaktır.

MÜSABAKALARA KATILACAK TAKIMLAR
2016/2017 SEZONU SÜPER LİG SIRALAMASI

1-) Osmanlı Engelliler Spor Kulübü
2-) Yeditepe Engelliler Spor Kulübü
3-) Pendik Engelliler Spor Kulübü
4-) TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Sk.

1.LİG 1.GURUP
1- ) İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2-) Denizli Engelliler Spor Kulübü

1.LİG 2.GURUP

1-) Şehitkamil Engelliler Spor Kulübü
2-) Trabzon Orta hisar Belde Spor Kulübü

3-
Müsabakalar A ve B grubu olmak üzere 4’lü 2 grupta oynanacaktır.

4- Grup müsabakaları tek devreli lig usulüne göre oynanacaktır.

5- Guruplarında 1.olan takımlar birincilik ve ikincilik müsabakası oynayacaktır. bu müsabakanın berabere bitmesi halinde uzatmaya gitmeden penaltılarla sonuç alınacaktır.

6- Guruplarında 2.olan takımlar üçüncülük ve dördüncülük müsabakası oynayacaktır. Bu müsabakanın berabere bitmesi halinde uzatmaya gitmeden penaltılarla sonuç alınacaktır.

7- 2016-2017 sezonunda devam eden disiplin cezaları kupa müsabakalarında dikkate alınmayacaktır.

8-
Direkt kırmızı kartla cezalandırılan oyuncu ve aynı müsabakada çift sarı karttan ihrac edilen oyuncu bir sonraki müsabakada oynayamayacaktır. Ayrıca disiplin suçu işlenirse cezası otomatikman aldığı 1 maç cezasına ilave edilecektir.

9-
Alınan disiplin cezaları aynı gün içerisinde ilan edilecek olup Federasyonun internet sitesinden yayınlanmayacaktır. Takımlar müsabaka öncesinde takım listelerini 3 ( üç ) nüsha olarak hakemlere teslim edeceklerdir.

10.
Kulüpler kupa tarihi itibarı ile mevcut geçerli lisanslı sporcuları ile müsabakalara katılacaktır.

11- Grupların oluşumu

Gruplar A ve B olmak üzere 2 grupta oynayacaklardır.

A GURUBU B GURUBU

Ampute Futbol Süper Lig Şampiyonu           - Ampute Futbol Süper Lig 2.Si
Ampute Futbol Süper Lig 4.Sü                      - Ampute Futbol Süper Lig 3.Sü
Ampute Futbol 1.Lig 1.Gurup Şampiyonu     - Ampute Futbol 1.Lig 2.Gurup Şampiyonu
Ampute Futbol 1.Lig 2.Gurup İkincisi           - Ampute Futbol 1.Lig 1.Gurup İkincisi

12. 
Müsabakalarda ampute futbol müsabaka talimatı ve oyun kuralları uygulanacaktır. Grup müsabakalar sonucunda puan eşitliği halinde ampute futbol yarışma talimatının 10.maddesi uygulanır.
13- Müsabakaların başlamadan önce teknik ve disiplin konularında karar almaya yetkili bir kurul oluşturulacak ve kurul müsabakalara başlamadan ilan edilecektir.(kurul tarafsız kişilerden oluşacaktır) statüde yer almayan konularla ilgili karar alma yetkisi bu kurulda olacaktır.

14. Müsabakalara katılan kulüplerimiz 25 Ekim 2017 öğlen ( saat 12:00 ) konaklama yerlerine
giriş yapacak olup, 30 Ekim 2017 tarihinde sabah 10:00’da çıkış yapacaklardır.

15.- Teknik Toplantı 25 Ekim 2017 tarihi saat : 20:00’da yapılacaktır.

16-
Müsabakalar sonucunda Kupa ve Madalya töreni yapılacaktır.

Not: Müsabakalara katılacak Takımlarımızın 23 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar Kafile listelerini Federasyonumuzun  0312 311 68 52 No'lu faksına göndermeleri gerekmektedir. Konaklama yapılacak Otel ve Teknik Toplantının yapılacağı salon bilahare kulüplerimize bildirilecektir.




Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List