ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Kulüplerimizin Dikkatine
02 Aralıkta oynanacak olan Müsabakalar Hk.
AMPUTE FUTBOL KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE 

Federasyonumuz Ampute Futbol 2017-2018 sezonu Süper Lig ve 1.Lig 5.hafta müsabakalarının 03 Aralık Dünya Engelliler gününe denk gelmesi nedeniyle 02 Aralık 2017 tarihinde oynanacak olan müsabakalar ve saatleri aşağıda belirtilmiştir.

Aşağıdaki tabloda  isimleri yazılı olmayan takımlarımız müsabakalarını 03 Aralıkta oynayacaktır.

Takımlarımızın aşağıda yazılı müsabaka tarih ve saatlerine göre gerekli hazırlıklarını yapmalarını rica eder, tüm takımlarımıza müsabakalarında başarılar dileriz.

02 ARALIK 2017 TARİHİNDE OYNANACAK OLAN MÜSABAKALAR


Takımlar :
 
Konya Engellilergücü Sk. - Şehitkamil Engelliler Sk. 
Saha      : Selçuklu Sentetik Saha / KONYA
Saat : 14:30

Takımlar : Konya Bed.Eng.Sk - Çukurova Ampute Eng.Sk. 
Saha       : Selçuklu Sentetik Saha / KONYA
Saat : 13:00

Takımlar :
Melikgazi Bel.Bed.Eng.Sk - Şahinbey Bel.Gen. ve Sk.
Saha ve Saat :  Mimar Sinan Serkent Stadı / KAYSERİ
Saat : 13:00

Takımlar : Yeditepe Eng.Sk - İzmir Büy.Bel.Sk.
Saha : Ayazağa Yusuf Yunaoğlu Stadı / İSTANBUL
Saat : 14:00

Takımlar : Yaşam Boyu Eng.Koruma Sk. - Gaziantep Bedensel Eng.Sk
Saha : Aydın Konak Sentetik Sahası / BATMAN
Saat : 11:00

Takımlar  : Adana Ampute Eng.Sk - 
Saha : Anadolu Erciyes Eng.Sk Gündüz Tekin Onay Tesisleri / ADANA
Saat : 13:00

Takımlar : Mp Samsun Eng.Sk  - Genç Eng.Gen. ve Sk
Saha : Canik Yan Saha / SAMSUN
Saat : 13:30

Takımlar : Malatya Büy.Bel.Sk - Sakarya Ampute Eng.Sk
Saha : Yeşiltepe Spor Kompleksi / MALATYA
Saat : 14:00
 
Takımlar : Denizli Eng.Sk. - Antalya Büy.Bel.ASAT Sk
Saha : Kredi Yurtlar Kurumu Sahası / DENİZLİ
Saat : 14:30

Takımlar : TSK Reh.Mrk.Eng.Sk  - İstanbul Özürlüler Sk.
Saha : 19 Eylül Spor Kompleksi / ANKARA
Saat : 14:00

Takımlar : Osmanlı Eng.Sk  - Pendik Eng.Sk
Saha : Osmanlı Spor Batıkent Kardelen Tesisleri / ANKARA
Saat : 11:30




Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List