ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Kulüplerimizin Dikkatine
Ampute Futbol Kulüplerimizin Dikkatine
Federasyonumuz Ampute Futbol 2017/2018 sezonu Fisktür çekimi 25 Ağustos 2017 tarihinde yapılmış ve yapılan bu Fikstür çekimi sonucunda Ampute Futbol 2017/2018 sezonunun 05 Kasım 2017 tarihinde başlatılmasına karar verilmiştir.

Konuyla ilgili olarak Spor Kulüplerimize ve Kulüplerimizin bağlı bulundukları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine Fikstürler gönderilerek Fisktürlerde belirtilen tarih ve saatlere göre saha tahsisleri yapılmıştır.

Ampute Futbol 2016/2017 sezonuna katılan tüm takımlarımızın deplasman giderleri ödenmiş, son olarak 26-30 Ekim 2017 tarihinde Ankara’da yapılan Ampute Futbol Türkiye Kupasına katılan takımlarımızın ödemeleride kulüplerimizin hesabına yapılmıştır.

Federasyonumuza hafta başından bu yana Kulüplerimizden müsabakalara maddi yetersizliklerinden dolayı veya Federasyonumuzun yapacağı sponsorluk görüşmeleri sonucunda Kulüplerine yapılacak ödenek durumuna göre Lig müsabakalarına katılım sağlanacağı yönünde dilekçeler intikal etmektedir.

01 -10 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasını şampiyon olarak tamamlayan Ampute Futbol Milli Takımımız ülkemizi büyük bir sevince boğmuştur. Bu Şampiyonanın haklı gururunu hep birlikte yaşamaktayız.

Şampiyona sonucunda çeşitli kurumlarla Milli Takımlarımıza ve milli takımlarımızda bulunan sporcuları yetiştiren Spor kulüplerimize sponsorluk kaynağı yaratabilmek için Sponsorluk görüşmelerimiz halen devam etmektedir. En kısa zamanda bu görüşmelerde sonuçlandırılıp Kulüplerimize gereken açıklamalar yapılacaktır.

Tüm hazırlıkları yapılmış, TRT tarafından Canlı olarak yayınlanacak müsabaka programları dahi belli olmuş 2017/2018 sezonu Lig müsabakalarımızın ligin başlangıcına birkaç gün kala ertelenmesi farklı spekülasyonlara yol açacağı gibi, Liglerde yer alacak diğer takımlarımızın yapmış oldukları hazırlık programlarınında değiştirilmesine, Otel rezervasyonu ve diğer hazırlıklarını yapan kulüplerimizin rezervasyonlarının da İptaline neden olacaktır.

Müsabakalara Federasyonumuza gönderilen dilekçelerde belirtilen mazeretler dolayısıyla erteleme talebinde bulunan kulüplerimiz aynı zamanda Ampute Futbol Yarışma Talimatı hükümlerine aykırı hareket etmiş olacaklardır.

Yukarıda izah edilen açıklamalardan dolayı Ampute Futbol branşımızın tanınırlığının zirve yapmış olduğu bu günlerde tüm kulüplerimizi sağduyulu hareket etmeye davet ediyor, Ampute Futbol 2017/2018 sezonunda tüm takımlarımıza centilmenlik dolu bir sezon geçirmeleri temennisiyle başarılar diliyoruz.

Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List