ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Sezonbaşı Semineri
Ampute Futbol 2016/2017 sezonu sezonbaşı Hakem ve Gözlemci Semineri 21-23 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.
Ampute Futbol 2016/2017 sezonu sezonbaşı Hakem ve Gözlemci Semineri 21-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Side Star Resort Hotel’de ( Gündoğdu – Manavgat / Antalya ) yapılacaktır. 

• Seminere katılacak olan Hakem ve Gözlemcilerimizin isim listesi aşağıdadır.

• Katılımcı listesindeki Hakem ve Gözlemcilerin seminere katılımları zorunludur.

• Seminer katılımcılarının 21-23 Ekim 2016 tarihleri arasındaki konaklama ücretleri ve harcırahları Federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

• Seminere katılacak olan Hakem ve Gözlemcilerimiz 21 Ekim 2016 Cuma saat 12:00 dan itibaren Otele giriş yapabileceklerdir.

• Seminer 21 Ekim Cuma Saat : 14:00 da başlayacaktır.

• Otelden ayrılış 23 Ekim 2016 Öğle yemeği sonrasında olacaktır.

• Tüm Hakemlerimiz atletik test için spor kıyafeti getireceklerdir.

• Seminere katılamayacak olan Hakem ve Gözlemcilerimizin 14 Ekim 2016 ( Cuma ) günü mesai bitimine kadar mazeret dilekçelerini Federasyonumuzun ( 0312 ) 311 68 52 No’lu faksına fakslamaları gerekmektedir.

Seminere katılacak Hakem veya Gözlemcilerimizden seminer tarihinden evvel Otele giriş yapacak olanlar Antalya İl temsilcimiz Önder Yurdagül ile iletişime geçebilirler. (
 Önder Yurdagül Tel: 0532 484 14 94 )

GÖZLEMCİLER
S/N ADI SOYADI / İLİ / KLASMANI  / LİS.NO

1 Zekayi AYAN Ankara MHK-A 06
2 Cengiz ÖZYOL Ankara MHK-A 04
3 Nuri AYNUR Ankara MHK-A 11
4 Cengiz ORHAN Ankara MHK-A 21
5 Necmi SADAY Ankara MHK-A 22
6 İsmail Hakkı GÜVENLİ İzmir AKG 08
7 Mesut ASLANGİRAY Malatya AKG 10
8 Metin Yılmaz GÜR Aydın BKG 12
9 Mahir ÖZDEMİR Ankara BKG 13
10 Remzi GENEL Çorum BKG 14
11 Necati MENTEŞ İstanbul BKG 15
12 Erdoğan YAYLA Manisa CKG 23
13 Bayram KİRAZ Ankara CKG 24
14 Sadık ÖZTÜRK Bolu CKG 25
15 Sadık KAYHAN Konya CKG 26
16 Ufuk ÇALIŞ Antalya CKG 28
17 Mustafa YONTAR Bursa CKG 29
18 Cevdet KARAKURT Gaziantep CKG 30
19 Osman ALTUN Kayseri CKG 31
20 Mehmet Demir Kayseri CKG 32
21 Murat AKÇUN Şanlıurfa CKG 33
22 İsmail ŞAN Hatay  
23 Göksel ÖZDEMİR
 Sakarya 

HAKEMLER
S/N ADI SOYADI / İLİ /KLASMANI / LİS.NO

1 Sadettin COŞKUN Manisa AKH 03
2 Cafer SAĞIR Antalya AKH 04
3 Mustafa YALÇIN Manisa AKH 05
4 A. Melih YOSUNKAYA Ankara AKH 08
5 İsmail AYDIN Manisa AKH 06
6 Abdulkadir DÜZGÜN İstanbul AKH 23
7 Ercan KAPLANLI Ankara AKH 21
8 Hayati TIRAK Ankara AKH 29
9 İlker KARA İstanbul AKH 12
10 Mehmet HİMYERİ Konya AKH 32
11 Metin TAMTEKİN Manisa AKH 09
12 Mustafa ÖZTÜRK Ankara AKH 33
13 Ö.Fatih ERGÜL Malatya AKH 17
14 Abdullah İNAN Antalya BKH 37
15 Ayhan İLHAN G.Antep BKH 39
16 Barış BAKIRCIOĞLU Ankara BKH 28
17 Bülent GÖRECİ İstanbul BKH 44
18 Coşkun GENÇ G.Antep BKH 40
19 Faruk AYDIN İstanbul BKH 11
20 Gökhan KIZILTAN Ankara BKH 34
21 Harun KİRAZ Hatay BKH 41
22 İlker EZER Manisa BKH 52
23 Kadir KAHRAMAN Antalya BKH 18
24 Mehmet ÇOLAK Aksaray BKH 49
25 Mehmet EROL Konya BKH 35
26 Murat DÖNMEZ Hatay BKH 42
27 Okan ÇALDIRAN Ankara BKH 36
28 Selvihan SAL Antalya BKH 38
29 Sezgin ÇOBAN Hatay BKH 43
30 Yasin ŞAHİN Konya BKH 47
31 Abdullah ŞANLI Ankara BKH 75
32 Ali KAÇMAZ Malatya BKH 65
33 Bilgecan ARZUMAN Ankara BKH 55
34 Cengiz DEMİR Ankara BKH 67
35 Hüseyin TOY Hatay BKH 57
36 İsmail ÖZMEN Konya BKH 56
37 Muhammet Baki TİRAKİ Ankara BKH 72
38 Mehmet MIZRAK Mardin BKH 70
39 Murat DAYAN İstanbul BKH 71
40 Mustafa Ali ELVER Manisa BKH 79
41 Mustafa USLU Manisa BKH 59
42 Selami KARAHANCI Ankara BKH 58
43 Sertaç DEMİR Ankara BKH 80
44 Servet ÖLEKLİ İstanbul BKH 74
45 Şaban ÇEKİÇ Konya BKH 61
46 Turgay DEMİR Malatya BKH 81
47 Zeynel CAMCI Ankara BKH 63
48 Ercan ARI Ankara CKH 83
49 Hüseyin KARACA Ankara CKH 84
50 Oktay SOLMAZ Ankara CKH 87
51 Özay TABUR Antalya CKH 88
52 Gökhan CANDAN Antalya CKH 89
53 Erkan KONAK Bursa CKH 90
54 Barış HIDIROĞLU Bursa CKH 91
55 Mehmet BİLMEZ Bursa CKH 92
55 Orhan KAYA Bursa CKH 93
56 Fatih ÇELİK G.Antep CKH 94
57 İsmail GÜVEN G.Antep CKH 95
58 Ömer ATICI G.Antep CKH 96
59 Ali ATICI G.Antep CKH 97
61 Ercan OLGUN İstanbul CKH 98
62 Selçuk KOCAMAN İzmir CKH 99
63 Tolgahan KAYADAN İzmir CKH 100
64 Zekeriya KÖLSÜN İzmir CKH 101
65 Ahmet PAKIRCI Kayseri CKH 102
66 Erdem SARIASLAN Kayseri CKH 103
67 Erol EROĞLU Kayseri CKH 104
68 Mehdi Melih ORDU Kayseri CKH 105
69 Murat ÖZÇETİN Kayseri CKH 106
70 Volkan OĞUZ Kayseri CKH 107
71 İsmail Sinan SARICAN Konya CKH 108
72 Yusuf EROL Şanlı Urfa CKH 109
73 Murat KAYA Şanlı Urfa CKH 110
74 Abdülkadir YÜKSEKKAYA Şanlı Urfa CKH 111

Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List