ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Ampute Futbol
Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Semineri Antalya'da Yapıldı
Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Semineri 20-22 Ekim tarihleri arasında Antalya'da yapıldı.
Federasyonumuz Ampute Futbol 2017/2018 Sezonu sezon başı Hakem ve Gözlemci semineri Antalya’da gerçekleştirildi.

Seminere Ampute Futbol Liglerimizde görev yapan 21 Gözlemci ve 66 Hakem katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından MHK Başkanı Sayın Zekayi AYAN’ın açılış konuşması ile başlayan seminer, klasmana yükselen hakemlere kokart takılmasının ardının eğitim çalışması ile devam etti.

Ampute Futbola özgü oyun kurallarına ağırlık verilen seminerde, 2016-17 sezon değerlendirmesi ve maç görüntüleri üzerinden kritik pozisyonların analizi ve 2017 Avrupa Ampute Futbol şampiyonasının değerlendirmesi,  Ampute Futbol Süper lig ve 1.lig statüleri, fikstürleri ve 1. Lig grupları analizleri yapıldı.

Yapılan görsel ağırlıklı eğitim sonrası tüm Hakem ve Gözlemcileri kapsayan yazılı kural sınavı ve sonrasında tüm hakemler için atletik test gerçekleştirildi. Hakemlerin atletik testleri esnasında, gözlem teknikleri, hakem performans analizi, uygulanacak not sistemi ve raporlama tekniği ile ilgili gözlemci eğitimine devam edildi.

Yazılı ve Atletik Test sonuçları aşağıdadır.

2017-18 SEZON BAŞI SEMİNERİ SINAV SONUÇLARI
GÖZLEMCİLER
S/N ADI SOYADI İLİ KLASMANI YAZILI TEST ATLETİK TEST

1 Zekayi AYAN Ankara MHK-A Muaf Muaf
2 Cengiz ÖZYOL Ankara MHK-A Muaf Muaf
3 Nuri AYNUR Ankara MHK-A Muaf Muaf
4 Cengiz ORHAN Ankara MHK-A Muaf Muaf
5 Necmi SADAY Ankara MHK-A Muaf Muaf
6 İsmail Hakkı GÜVENLİ İzmir AKG Başarılı Muaf
7 Mesut ASLANGİRAY Malatya AKG Başarılı Muaf
8 Remzi GENEL Çorum BKG Başarılı Muaf
9 Necati MENTEŞ İstanbul BKG Başarılı Muaf
10 Erdoğan YAYLA Manisa BKG Başarılı Muaf
11 Bayram KİRAZ Ankara CKG Başarılı Muaf
12 Metin Yılmaz GÜR Aydın CKG Başarılı Muaf
13 Sadık ÖZTÜRK Bolu CKG Başarılı Muaf
14 Sadık KAYHAN Konya CKG Başarılı Muaf
15 Ufuk ÇALIŞ Antalya CKG Başarılı Muaf
16 Mustafa YONTAR Bursa CKG Başarılı Muaf
17 Cevdet KARAKURT Gaziantep CKG Başarılı Muaf
18 Osman ALTUN Kayseri CKG Başarılı Muaf
19 Mehmet Demir Kayseri CKG Başarılı Muaf
20 Murat Akçun Şanlı Urfa CKG Başarılı Muaf
21 İsmail ŞAN Hatay CKG Başarılı Muaf

HAKEMLER
S/N ADI SOYADI İLİ KLASMANI YAZILI TEST ATLETİK TEST

1 Sadettin COŞKUN Manisa AKH Başarılı Başarılı
2 Cafer SAĞIR Antalya AKH Başarılı Başarılı
3 A. Melih YOSUNKAYA Ankara AKH Başarılı Başarılı
4 İsmail AYDIN Manisa AKH Başarılı Başarılı
5 Abdulkadir DÜZGÜN İstanbul AKH Başarılı Başarılı
6 Hayati TIRAK Ankara AKH Başarılı Başarılı
7 İlker KARA İstanbul AKH Başarılı Başarılı
8 Mehmet HİMYERİ Konya AKH Başarılı Başarılı
9 Metin TAMTEKİN Manisa AKH Başarılı Başarılı
10 Mustafa ÖZTÜRK Ankara AKH Başarılı Başarılı
11 Ö.Fatih ERGÜL Malatya AKH Başarılı Başarılı
12 Ayhan İLHAN G.Antep AKH Başarılı Başarılı
13 Coşkun GENÇ G.Antep AKH Başarılı Başarılı
14 Yasin ŞAHİN Konya AKH Başarılı Başarılı
15 Abdullah İNAN Antalya BKH Başarılı Başarılı
16 Barış BAKIRCIOĞLU Ankara BKH Başarılı Başarılı
17 Bülent GÖRECİ İstanbul BKH Başarılı Başarılı
18 Harun KİRAZ Hatay BKH Başarılı Başarılı
19 İlker EZER Manisa BKH Başarılı Başarılı
20 Kadir KAHRAMAN Antalya BKH Başarılı Başarılı
21 Mehmet ÇOLAK Aksaray BKH Başarılı Başarılı
22 Mehmet EROL Konya BKH Başarılı Başarılı
23 Mustafa YALÇIN Manisa BKH Başarılı Başarılı
24 Okan ÇALDIRAN Ankara BKH Başarılı Başarılı
25 Selvihan SAL Antalya BKH Başarılı Başarılı
26 Sezgin ÇOBAN Hatay BKH Başarılı Başarılı
27 Abdullah ŞANLI Ankara BKH Başarılı Başarılı
28 Ali KAÇMAZ Malatya BKH Başarılı Başarılı
29 Cengiz DEMİR Ankara BKH Başarılı Başarılı
30 Hüseyin TOY Hatay BKH Başarılı Başarılı
31 İsmail ÖZMEN Konya BKH Başarılı Başarılı
32 Murat DAYAN İstanbul BKH Başarılı Başarılı
33 Selami KARAHANCI Ankara BKH Başarılı Başarılı
34 Sertaç DEMİR Ankara BKH Başarılı Başarılı
35 Servet ÖLEKLİ İstanbul BKH Başarılı Başarılı
36 Şaban ÇEKİÇ Konya BKH Başarılı Başarılı
37 Turgay DEMİR Malatya BKH Başarılı Başarılı
38 Muhammet Baki TİRAKİ Ankara CKH Başarılı Başarılı
39 Mustafa Ali ELVER Manisa CKH Başarılı Başarılı
40 Mustafa USLU Manisa CKH Başarılı Başarılı
41 Ercan ARI Ankara CKH Başarılı Başarılı
42 Hüseyin KARACA Ankara CKH Başarılı Başarılı
43 Oktay SOLMAZ Ankara CKH Başarılı Başarılı
44 Özay TABUR Antalya CKH Başarılı Başarılı
45 Gökhan CANDAN Antalya CKH Başarılı Başarılı
46 Erkan KONAK Bursa CKH Başarılı Başarılı
47 Barış HIDIROĞLU Bursa CKH Başarılı Başarılı
48 Mehmet BİLMEZ Bursa CKH Başarılı Başarılı
49 Orhan KAYA Bursa CKH Başarılı Başarılı
50 Fatih ÇELİK G.Antep CKH Başarılı Başarılı
51 İsmail GÜVEN G.Antep CKH Başarılı Başarılı
52 Ömer ATICI G.Antep CKH Başarılı Başarılı
53 Ali ATICI G.Antep CKH Başarılı Başarılı
54 Ercan OLGUN İstanbul CKH Başarılı Başarılı
55 Selçuk KOCAMAN İzmir CKH Başarılı Başarılı
56 Tolgahan KAYADAN İzmir CKH Başarılı Başarılı
57 Zekeriya KÖLSÜN İzmir CKH Başarılı Başarılı
58 Erol EROĞLU Kayseri CKH Başarılı Başarılı
59 Murat ÖZÇETİN Kayseri CKH Başarılı Başarılı
60 Erdem SARIASLAN Kayseri CKH Başarılı Başarılı
61 Mehdi Melih ORDU Kayseri CKH Başarılı Başarılı
62 Volkan OĞUZ Kayseri CKH Başarılı Başarılı
63 Ahmet PAKIRCI Kayseri CKH Başarılı Başarılı
64 Yusuf EROL Şanlı Urfa CKH Başarılı Başarılı
65 Murat KAYA Şanlı Urfa CKH Başarılı Başarılı
66 Abdülkadir YÜKSEKKAYA Şanlı Urfa CKH Başarılı Başarılı










Fikstur İçin Tıklayın
Ampute Futbol Takımları
Gol Krallığı Çizelgesi İçin Tıklayın
Kart Çizelgesi İçin Tıklayın
Antrenörlerimiz
Ampute Futbol Hakkında
Yol Ücretleri ve Formlar (Bordrolar)
Gol Krallığı
Disiplin Formu
Yönergeler
Kurullarımız
Faaliyet Programı
Ampute Futbol Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List