ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
BASINDA BİZ
Yazılı Basın
Dijital Basın
Radyo Programları
TV Programları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM
Branşlar - Bilek Güreşi
2014 Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası Sonuçları
8 Mart 2014 tarihinde Ankara Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu'nda yapılan Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası sonuçları aşağıdaki gibidir: 

BÜYÜK BAYANLAR +80 KG SAĞ KOL
1- HANİFE AYDIN
2- ŞAKİRE ANNAÇ

BÜYÜK BAYANLAR +80 KG SOL KOL
1- ŞAKİRE ANNAÇ
2- HANİEF AYDIN

BÜYÜK BAYANLAR 60 KG SAĞ KOL
1- HATİCE GÜNAÇTI
2- SİBEL KAR
3- SERAP PARTUNÇ

BÜYÜK BAYANLAR 60 KG SOL KOL
1- HATİCE GÜNAÇTI
2- SERAP PAKTUNÇ

BÜYÜK BAYANLAR 70 KG SAĞ KOL
1- OYA AYDIN
2- YÜKSEL AKÇURA

BÜYÜK BAYANLAR 70 KG SOL KOL
1- YÜKSEL AKÇURA

BÜYÜK BAYANLAR 80 KG SAĞ KOL
1- ŞADİME YILDIZ
2- MELEK ALKIŞ
3- OYA AYDIN

BÜYÜK BAYANLAR 80 KG SOL KOL

1- ŞADİME YILDIZ
2- MELEK ALKIŞ
3- OYA AYDIN

BÜYÜK ERKEKLER +90 KG SAĞ KOL
1- MUSTAFA DİNLEYİCİ
2- SÜREYYA AYÇE
3- GÖKHAN ÖZŞENER
4- GÖKHAN BURUNLAR
5- RAMAZAN KARAGÖZ
6- FİKRET ARSLAN

BÜYÜK ERKEKLER +90 KG SOL KOL
1- SÜREYYA AYÇE
2- GÖKHAN ÖZŞENER
3- ÜMİT BURUNLULAR
4- HARUN KILIÇ
5- ONUR ACAR
6- FİKRET ARSLAN

BÜYÜK ERKEKLER 60 KG SAĞ KOL
1- MEHMET KAYA
2- GÖKHAN SEVEN
3- ARİF BAŞAR DURAK
4- MUHARREM BEKTAŞ
5- ALİ ERBAŞI
6- RAMİZ ÇİLEKÇİ
7- SELAHATTİN IŞIK
8- SEDAT CEREN

BÜYÜK ERKEKLER 60 KG SOL KOL
1- GÖKHAN SEVEN
2- MEHMET KAYA
3- FERHAT ÇIKMAZ
4- MUHARREM BEKTAŞ
5- RAMİZ ÇİLEKÇİ
6- SELAHATTİN IŞIK
7- KASIM YILDIRIM
8- VOLGAN AZGIN

BÜYÜK ERKEKLER 75 KG SAĞ KOL
1- YASİN URHUN
2- MURAT CIRIK
3- AHMET BOZDEMİR
4- YUNUS KAYA
5- ENES YASİN GEDİK
6- NURETTİN YÜKSEL
7- SÜLEYMAN ÇOKADAR
8- MEHMET TURAN

BÜYÜK ERKEKLER 75 KG SOL KOL
1- MURAT CIRIK
2- AHMET BOZDEMİR
3- YASİN URHUN
4- YUNUS KAYA
5- MEHMET TURAN
6- OSMAN GÖNÜL
7- SÜLEYMAN ÇOKADAR
8- MUSTAFA KARADAĞ

BÜYÜK ERKEKLER 90 KG SAĞ KOL
1- ÖMER AYDIN
2- YILMAZ FAZILOĞLU
3- MENDERES DEMİR
4- ŞABAN MAZAK
5- BİRCAN ÖZKOMANOVA
6- CANDOĞAN GÜMÜŞ
7- MESUT KUMLUBIÇAK
8- MESUT OLCAY

BÜYÜK ERKEKLER 90 KG SOL KOL
1- ÖMER AYDIN
2- YILMAZ FAZILOĞLU
3- İLHAN MEMİŞ
4- MENDERES DEMİR
5- CENAN DELİDAĞ
6- SERDAR SELVİ
7- ŞABAN MAZAK
8- BİRCAN ÖZKOMONOVA

GENÇ BAYANLAR +50 KG SAĞ KOL
1- OYA AYDIN

GENÇ BAYANLAR +50 KG SOL KOL
1- OYA AYDIN

GENÇ BAYANLAR 50 KG SAĞ KOL
1- BUKET ÇOLAK
2- RUKİYE KARDAŞ

GENÇ BAYANLAR 50 KG SOL KOL
1- RUKİYE KARDAŞ
2- BUKET ÇOLAK

GENÇ ERKEKLER +80 KG SAĞ KOL
1- AKIN UYAR

GENÇ ERKEKLER +80 KG SOL KOL
1- HİKMET GÜNEY
2- AKIN UYAR

GENÇ ERKEKLER 50 KG SAĞ KOL
1- TOLGA ARSLAN MİZRA
2- HAYRİ KAAN KESKE
3- SAİT AYHAN

GENÇ ERKEKLER 50 KG SOL KOL
1- FURKAN DEMİR
2- TOLGA ARSLAN MİZRA
3- HAYRİ KAAN KESKE

GENÇ ERKEKLER 65 KG SAĞ KOL

1- EMİRHAN KASKA
2- BERAT ORAL
3- BÜNYAMİN AK
4- RAMAZAN ÖZÇELİK
5- ONUR DEMİREL
6- SAMET BAYINDIR
7- BURAK AYYILDIZ

GENÇ ERKEKLER 65 KG SOL KOL
1- ONUR SARİBAL
2- RAMAZAN ÖZÇELİK
3- ONUR DEMİREL
4- BURAK AYYILDIZ
5- ARİF ATAMKOÇYİĞİT

GENÇ ERKEKLER 80 KG SOL KOL
1- BÜNYAMİN AK
2- BERAT ORAL
3- SAMET BAYINDIR
Kurullarımız
Antrenörlerimiz
2014 Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Bilek Güreşi
2013 Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası Sonuçları
Yönergeler ve Bilgi Formları
Bilek Güreşi Foto Galeriler
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Federasyon Personelimiz
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Genel Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyon&Misyon
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List