ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM

TRT TARAFINDAN CANLI OLARAK YAYINLANACAK MÜSABAKALAR HK.

Ampute Futbol 2017/2018 sezonunda TRT tarafından Canlı olarak yayınlanacak müsabakaların tarih ve saatleri belirlenmiştir.

DEVAMINI OKU
TRT TARAFINDAN CANLI OLARAK YAYINLANACAK MÜSABAKALAR HK.

NESLİHAN KAVAS ÖDÜLÜNÜ ALDI

DEVAMINI OKU
NESLİHAN KAVAS ÖDÜLÜNÜ ALDI

TS BASKETBOL HAKEM ATAMALARI

DEVAMINI OKU
TS BASKETBOL HAKEM ATAMALARI

ATLETİZM KAMP DUYURUSU

DEVAMINI OKU
ATLETİZM KAMP DUYURUSU

DİSİPLİN KURULU KARARLARI

Ampute Futbol branşımız ile ilgili Disiplin Kurulumuzun 14 Aralık 2017 tarihinde yapmış olduğu Toplantıdaki kararları yayınlanmıştır.

DEVAMINI OKU
DİSİPLİN KURULU KARARLARI
Duyurular
ATICILIK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖNEMLİ DUYURU
18.10.2017
...
Duyurular
BADMİNTON 1. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU
7.10.2017
...
Duyurular
AMPUTE FUTBOL 2017/2018 SEZON BAŞI HAKEM VE GÖZLEMCİ SEMİNERİ 20-22 EKİM 2017 / ANTALYA
6.10.2017
Duyurular
NİYAZİ ALPER DİRİM'İN BABASI VEFAT ETTİ.
19.12.2016
NİYAZİ ALPER DİRİM'İN BABASI VEFAT ETTİ
Duyurular
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
16.12.2016
Ampute Futbol Hakemlerimizden Tolgahan KAYADAN'ın Babası Bülent KAYADAN Vefat etmiştir.
Duyurular
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
24.10.2016
TS BASKETBOL MİLLİ SPORCUMUZ ÖZGÜR GÜRBULAK'IN BABASI VEFAT ETMİŞTİR.
Duyurular
Federasyon Başkanımız KON Tv'de
7.10.2016
Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK Yarın ( 08 Ekim 2016 ) 11:00-12:00 saatleri arasında KON TV’de yayınlanacak olan Spor Dünyası programının konuğu olacaktır.
Duyurular
Vefat ve Başsağlığı
28.9.2016
Federasyonumuz eski Yönetim Kurulu Üyesi Suat KAHYA'nın babası Ali KAHYA Vefat etmiştir.
Duyurular
ATICILIK ADAY HAKEM KURSU
27.9.2016
Duyurular
2016 Rio okuçular kampı
17.8.2016
2016 Rio Paralimpik Oyunları'na katılacak bedensel engelli okçuların, son hazırlık kampı Ankara'da başladı.
Haberler
Ampute Futbol Süper Lig ve 1.Lig Hakem Atamaları
14.12.2017
Ampute Futbol 7.Hafta Müsabakalarında görevli Hakem ve Gözlemci isim listesi yayınlanmıştır.
Haberler
Yüzme, Halter ve Ampute Futbol Özet Görüntüleri TRT 3 Engelsiz Spor'da
14.12.2017
Yüzme , Halter ve Ampute Futbol Süper Lig Müsabakaları Özetleri Engelsiz Spor’da
Haberler
'Şampiyonluğa inanmıştım'
14.12.2017
Haberler
DİSİPLİN KURULU KARARLARI
14.12.2017
Ampute Futbol branşımız ile ilgili Disiplin Kurulumuzun 14 Aralık 2017 tarihinde yapmış olduğu Toplantıdaki kararları yayınlanmıştır.
Haberler
MASA TENİSİ ASTANA 2017 YILDIZ SPORCULAR ÖDÜL TÖRENİ
13.12.2017
Haberler
Aksaray Paralimpik Hazırlık Merkezi Anketi
13.12.2017
Haberler
Paralimpik Kış Oyunları
13.12.2017
Haberler
.
13.12.2017
Haberler
ULUSLAR ARASI JUNIOR SPORCU KAMPI
12.12.2017
Uluslararası Junior Sporcu kampı’nın 2018 Temmuz veya Ağustos ayında Polonya’nın Warşowa şehrinde düzenlenmesi planlanmaktadır.
Haberler
MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ
12.12.2017

SPONSORLARIMIZ

Başkan'ın Haberleri
Başkan'ın Foto Galerileri
Başkan'ın Videoları
TS BASKETBOL
Süper Lig
1.Lig
A
B
C
D
E
 TAKIM (7. Hafta)
O
G
M
PUAN
1 - BEŞİKTAŞ RMK MARINE
7
6
1
13
2 - ELİG AVUKATLIK BÜROSU
7
6
1
13
3 - GALATASARAY SK.
7
6
1
13
4 - GAZİŞEHİR GAZİANTEP S
7
5
2
12
5 - KARDEMİR KARABÜK SK.
7
4
3
11
6 - İZMİR B.ŞEHİR BLD.S.K
7
4
3
11
7 - BAĞCILAR ENG.GENÇLİK
7
3
4
10
8 - BALIKESİR B.ŞEHİR BLD
7
3
4
10
9 - GÜÇLÜ ELLER ENGELLİLE
7
2
5
9
10 - İSKENDERUN ENGELLİLER
7
2
5
9
11 - TSK REHABİLİTASYON MR
7
1
6
8
12 - ANTALYA B.ŞEHİR BLD A
7
0
7
7
 
TURKCELL AMPUTE FUTBOL LİGİ
Süper Lig
1.Lig
A
 TAKIM (6. Hafta)
O
G
B
M
PUAN
1 - OSMANLI ENG.SK.
6
5
1
0
16
2 - TSK REH.MER.ENG.S.K
6
5
1
0
16
3 - ŞAHİNBEY BEL.ENG. SK.
6
4
1
1
13
4 - PENDİK SP.ENG.SK
6
4
0
2
12
5 - İZMİR BÜY .BEL. SK.
6
3
2
1
11
6 - YEDİTEPE ENG.SK.
6
2
2
2
8
7 - ŞEHİTKAMİL ENG.SK.
6
1
1
4
4
8 - KONYA ENG. SK.
5
0
1
4
1
9 - İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK
5
0
1
4
1
10 - MELİKGAZİ BEL. ENG. S
6
0
0
6
0
 
OTURARAK VOLEYBOL

TBESF Branş Tanıtımları
TBESF, Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
Şampiyonlar Külliye'de
Yıldırım Demirören ile Ampute Milli Takımı bir araya geldi
Türkiye 2 - 1 İngiltere
Polanya 3 - 0 İspanya
İrlanda 0 - 2 İtalya
Gürcistan 2 - 5 Almanya
Yunanistan 0 - 0 Belçika
Türkiye 2 - 0 Polonya
İngiltere 3 - 0 İspanya
Fransa 0- 1 İtalya
Belçika 1 -1 Almanya
Yunanistan 0 - 4 Gürcistan
Türkiye 2 - 1 Rusya
İspanya 2- 1 İtalya
İngiltere 2 - 0 Fransa
Polonya 5 - 0 İrlanda
Almanya 2 - 1 Yunanistan
Gürcistan 5 - 2 Belçika
Sporcular Valide Sultan Gemisi ile Boğaz Turu Yaptı
AMPUTE FUTBOL KARŞILAŞMASI
1
10.12.2017 12:00:00
4
ŞAHİNBEY BEL.ENG. SK.
0
YEDİTEPE ENG.SK.
Şehir
Yer
ŞAHİNBEY STADI
2
10.12.2017 12:00:00
7
PENDİK SP.ENG.SK
2
MELİKGAZİ BEL. ENG. SK.
Şehir
Yer
PENDİK KURTKÖY S.S
3
10.12.2017 13:00:00
0
İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SK.
8
OSMANLI ENG.SK.
Şehir
Yer
BAKIRKÖY BEL. 2 NO'LU SAHA
4
10.12.2017 13:00:00
1
ŞEHİTKAMİL ENG.SK.
2
TSK REH.MER.ENG.S.K
Şehir
Yer
ÇIKSORUT SEMT SAHASI
5
10.12.2017 13:00:00
2
İZMİR BÜY .BEL. SK.
2
KONYA ENG. SK.
Şehir
Yer
KURUÇEŞME FUTBOL SAHASI
TS BASKETBOL KARŞILAŞMASI
9.12.2017 12:00:00
1
GALATASARAY SK.
87
ELİG AVUKATLIK BÜROSU ENG.YILD. S.K
80
Şehir
Yer
AHMETCÖMERT
9.12.2017 16:00:00
2
İSKENDERUN ENGELLİLER S.K.
68
GÜÇLÜ ELLER ENGELLİLER S.K.
73
Şehir
Yer
İSKENDERUN S.S
10.12.2017 15:00:00
3
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD
64
BEŞİKTAŞ RMK MARINE
74
Şehir
Yer
ALPASLAN TURKES S.S.
10.12.2017 13:00:00
4
GAZİŞEHİR GAZİANTEP S.K.
72
KARDEMİR KARABÜK SK.
95
Şehir
Yer
8.12.2017 14:00:00
5
BAĞCILAR ENG.GENÇLİK S.K.
64
TSK REHABİLİTASYON MRK ENG
57
Şehir
Yer
BAĞCILAR
9.12.2017 18:00:00
6
İZMİR B.ŞEHİR BLD.S.K.
77
ANTALYA B.ŞEHİR BLD ASAT
48
Şehir
Yer
CELAL ATİK
CEZA TAHTASI
İL TEMSİLCİLERİ
BAĞLANTILAR
T.C.Gençlik ve Spor Bakanlığı
T.C. Spor Genel Müdürlüğü
Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı
Türkiye Futbol Federasyonu
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Garanti Bankası A.Ş.

7560'A MESAJ AT
HAYATA BİR PAS DA SEN VER
Turkcell + Vodafone 1 SMS 5 TL

 
Cumhurbaşkanı'ndan Ampute Milli Takımı'na övgüler
Başkan Arif Ümit Uztürk - İyilik Kulubü
Konya 2 - 3 Pendik
Şehitkamil 1 - 1 İst.Özürlüler
TSK 1 - 0 Şahinbey
Osmanlı 3 - 1 Yeditepe
TSK Rehabilitasyon 1 - 0 Şahinbey
Şahinbey 3 - 3 Osmanlıspor
Paralimpik yüzücü Beytullah'ın hedefi dünya şampiyonluğu
İst. Özürlüler 1 - 2 Pendik
Osmanlı 4 - 0 İzmir
Melikgazi 0 - 8 TSK
Şehitkamil 0 - 3 Şahinbey
Konya 1 - 5 İst. Yeditepe
Şampiyonlar Külliye'de
Murat Kandazoğlu - Uğuz Özcan - Ampute Milli Takımı Avrupa Şampiyonu
Paravolley Sporu Kahramanmaraş'ta
'2017 başarılarla dolu bir yıl'
Ampute Futbol Milli Takımı'na ödülün takdim edilmesi
Başkan Arif Ümit Uztürk - TRT SPOR Özel Röportaj
Başkan Arif Ümit Uztürk - TFF Riva Konuşması
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Belgeler ve Formlar
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List