ANA SAYFA
KURUMSAL
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
TS Basketbol
Atıcılık
Bilek Güreşi
Okçuluk
Yüzme
Yelken
TS Tenis
Badminton
Atletizm
Oturarak Voleybol
Masa Tenisi
Halter
Boccia
Kayak
TS Dans
TS Curling
TS Eskrim
Kano
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
İLETİŞİM

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL BÖLGESEL LİG PLAY-OFF İKİNCİ GÜN MÜSABAKA SONUÇLARI

DEVAMINI OKU
TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL BÖLGESEL LİG PLAY-OFF İKİNCİ GÜN MÜSABAKA SONUÇLARI

HALTER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇALRI

DEVAMINI OKU
HALTER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇALRI

BAĞCILAR BELEDİYE SPOR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR MAÇI İSTATİSTİKLERİ

DEVAMINI OKU
BAĞCILAR BELEDİYE SPOR - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR MAÇI İSTATİSTİKLERİ

TS BASKETBOL BÖLGESEL LİG PLAY-OFF İLK GÜN MÜSABAKA SONUÇLARI

DEVAMINI OKU
TS BASKETBOL BÖLGESEL LİG PLAY-OFF İLK GÜN MÜSABAKA SONUÇLARI

GALATASARAY - ELİG AVUKATLIK BÜROSU ENGELLİ YILDIZLAR SPOR MAÇI İSTATİSTİKLERİ

DEVAMINI OKU
GALATASARAY - ELİG AVUKATLIK BÜROSU ENGELLİ YILDIZLAR SPOR MAÇI İSTATİSTİKLERİ
Duyurular
BAŞSAĞLIĞI
29.3.2017
SPORCU MURAT EMRAK'IN BABASI VEFAT ETTİ....
Duyurular
NİYAZİ ALPER DİRİM'İN BABASI VEFAT ETTİ.
19.12.2016
NİYAZİ ALPER DİRİM'İN BABASI VEFAT ETTİ...
Duyurular
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
16.12.2016
Ampute Futbol Hakemlerimizden Tolgahan KAYADAN'ın Babası Bülent KAYADAN Vefat etmiştir.
Duyurular
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
24.10.2016
TS BASKETBOL MİLLİ SPORCUMUZ ÖZGÜR GÜRBULAK'IN BABASI VEFAT ETMİŞTİR.
Duyurular
Federasyon Başkanımız KON Tv'de
7.10.2016
Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK Yarın ( 08 Ekim 2016 ) 11:00-12:00 saatleri arasında KON TV’de yayınlanacak olan Spor Dünyası programının konuğu olacaktır.
Duyurular
Vefat ve Başsağlığı
28.9.2016
Federasyonumuz eski Yönetim Kurulu Üyesi Suat KAHYA'nın babası Ali KAHYA Vefat etmiştir.
Duyurular
ATICILIK ADAY HAKEM KURSU
27.9.2016
Duyurular
2016 Rio okuçular kampı
17.8.2016
2016 Rio Paralimpik Oyunları'na katılacak bedensel engelli okçuların, son hazırlık kampı Ankara'da başladı.
Duyurular
Zika zirüsüne karşı uyarı
17.8.2016
2016 Rio Paralimpik Oyunları'na katılacak kafile Zika zirüsüne karşı uyarıldı.
Duyurular
BADMİNTON FEDERASYON KUPASI
9.6.2016
Haberler
TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL BÖLGESEL LİG PLAY-OFF FİKSTURU
23.4.2017
Haberler
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı
22.4.2017
Haberler
TS BASKETBOL BÖLGESEL LİG PLAY-OFF KURA ÇEKİMİ
21.4.2017
Haberler
ATLETİZM BRANŞINDA FAALİYET GÖSTEREN BÜTÜN SPORCULARIN DİKKATİNE !21.4.2017
21.4.2017
Haberler
YÜZME BRANŞINDA FAALİYET GÖSTEREN BÜTÜN SPORCULARIN DİKKATİNE !
21.4.2017
Haberler
TS BASKETBOL BÖLGESEL LİG PLAY-OFF HAKEM GÖREVLENDİRMELERİ
21.4.2017
Haberler
TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL HAKEM ATAMALARI
20.4.2017
Haberler
TS. TENİS MİLLİ TAKIM KAMPI
20.4.2017
10-15 Mayıs 2017 TS TENİS MİLLİ TAKIM KAMPI
Haberler
OYDER- TS TENİS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
20.4.2017
2017 TS TENİS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
Haberler
Ampute Futbol Süper Lig ve 1.Lig Müsabakalarında görevli hakem Listesi yayınlanmıştır.
20.4.2017
Ampute Futbol Süper Lig 14. 1.Lig 12.hafta Hakem listesi yayınlanmıştır.

Başkan'ın Haberleri
Başkan'ın Foto Galerileri
Başkan'ın Videoları
TS BASKETBOL
Süper Lig
1.Lig
A
B
C
D
E
 TAKIM (21. Hafta)
O
G
M
PUAN
1 - ELİG AVUKAT BÜROSU EN
20
18
2
38
2 - BEŞİKTAŞ RMK MARINE
19
18
1
37
3 - GALATASARAY SK.
21
16
5
37
4 - KARDEMİR KARABÜK SK.
20
16
4
36
5 - BALIKESİR B.ŞEHİR BLD
21
15
6
36
6 - B.Ş. GAZİANTEP
21
9
12
30
7 - BAĞCILAR BLD.
21
7
14
28
8 - TSK. REH.MERK. ENG. S
21
7
14
28
9 - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.
21
7
14
28
10 - YALOVA YOSK
21
6
15
27
11 - ŞANLIURFA ENGELLİLER
21
5
16
26
12 - MELİKGAZİ BEL. BED. E
21
0
21
20
 
AMPUTE FUTBOL
Süper Lig
1.Lig
A
 TAKIM (14. Hafta)
O
G
B
M
PUAN
1 - OSMANLI ENGELLİLER SK
14
13
0
1
39
2 - PENDİKSPOR ENG.S.K
14
10
2
2
32
3 - İST. YEDİTEPE SP. KLB
14
9
2
3
29
4 - TSK REHABİLİTASYON MR
14
8
3
3
27
5 - MELİKGAZİ BEL.BED.ENG
14
7
2
5
23
6 - ŞAHİNBEY BEL.GENÇ.SK.
14
5
3
6
18
7 - İST. ÖZÜRLÜLER SP. KL
14
5
1
8
16
8 - KONYA ENGELLİLERGÜCÜ
14
3
1
10
10
9 - ANTALYA ASAT GENÇLİK
14
2
1
11
7
10 - ANADOLU ERCİYES ENG.
14
0
0
13
0
 
Bedensel Engelliler Branşlar
Bedensel Engelliler Okçuluk Türkiye Şampiyonası
Oturarak Voleybol 1. Ligi
Türkiye Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Şampiyonası
RİO Paralimpik Oyunlarında Türkiye'nin Başarısı
Fatih Terim, Tek Ayaklı Kramponlar ile bir araya geldi
5. OLAĞAN VE MALİ GENEL KURULU
AMPUTE FUTBOL KARŞILAŞMASI
1
23.4.2017 12:00:00
1
TSK REHABİLİTASYON MRK.SK.
1
PENDİKSPOR ENG.S.K
Şehir
Ankara
Yer
19 EYLÜL SS
2
23.4.2017 13:00:00
0
ANTALYA ASAT GENÇLİK VE S.K
10
OSMANLI ENGELLİLER SK.
Şehir
Antalya
Yer
ZEYTİNKÖY AMPUTE FUTBOL SAHASI
3
23.4.2017 14:00:00
3
İST. YEDİTEPE SP. KLB.
1
KONYA ENGELLİLERGÜCÜ SK.
Şehir
İstanbul
Yer
AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU STADI
4
23.4.2017 11:00:00
1
ANADOLU ERCİYES ENG. SP. KLB.
2
MELİKGAZİ BEL.BED.ENG.SK.
Şehir
Kayseri
Yer
ARGINCIK 2 NOLU SAHA
5
23.4.2017 12:00:00
0
ŞAHİNBEY BEL.GENÇ.SK.
1
İST. ÖZÜRLÜLER SP. KLB.
Şehir
Gaziantep
Yer
ŞAHİNBEY BLD. FUTBOL SAHASI
TS BASKETBOL KARŞILAŞMASI
22.4.2017 17:00:00
1
GALATASARAY SK.
71
ELİG AVUKAT BÜROSU ENG. YILD. SK.
63
Şehir
İstanbul
Yer
BAHÇELİEVLER
25.4.2017 13:00:00
2
BEŞİKTAŞ RMK MARINE
KARDEMİR KARABÜK SK.
Şehir
Yer
SÜLEYMAN SEBA
23.4.2017 14:00:00
3
BAĞCILAR BLD.
60
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BLD.
73
Şehir
Yer
BAĞCILAR
23.4.2017 13:00:00
4
ŞANLIURFA ENGELLİLER SK.
67
MELİKGAZİ BEL. BED. ENG. SK.
32
Şehir
Yer
GAP ARENA S.S.
22.4.2017 14:00:00
5
TSK. REH.MERK. ENG. SP.KLB
73
B.Ş. GAZİANTEP
66
Şehir
Yer
TSK
23.4.2017 13:00:00
6
YALOVA YOSK
66
BALIKESİR B.ŞEHİR BLD
69
Şehir
Yer
YALOVA ATATÜRK SS
CEZA TAHTASI
İL TEMSİLCİLERİ
BAĞLANTILAR
T.C.Gençlik ve Spor Bakanlığı
T.C. Spor Genel Müdürlüğü
Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı
Türkiye Futbol Federasyonu
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu
Garanti Bankası A.Ş.

7560'A MESAJ AT
HAYATA BİR PAS DA SEN VER
Turkcell + Vodafone 1 SMS 5 TL

 
Federasyon Başkanımız Beyaz Tv'ye konuk oldu
İst. Özürlüler 0 - 3 Pendikspor
İst. Yeditepe 7 - 0 Antalya Asat
Şahinbey 3 - 1 Konya
Anadolu 1 - 3 TSK
Melikgazi 1 - 2 Osmanlı
Bedensel Engelliler Okçuluk Türkiye Şampiyonası
Başkanımız TV 8 INT'e konuk oldu
Sporun Oscar gecesi
Anadolu 2 - 3 Antalya
Şahinbey 0 - 0 ist. Yeditepe
Melikgazi 0 - 0 Pendik
İst.Özürlüler 1 - 0 TSK
Osmanlı 3 - 1 Şahinbey
HIZLI MENU
Ana Sayfa
Haberler
Duyurular
Etkinlikler
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
BRANŞLARIMIZ
Ampute Futbol
Atıcılık
Atletizm
Badminton
Bilek Güreşi
Boccia
Halter
Kano
Kayak
Masa Tenisi
Okçuluk
Oturarak Voleybol
TS Basketbol
TS Curling
TS Dans
TS Eskrim
TS Tenis
Yelken
Yüzme
KURUMSAL
Önceki Başkanlar
Yönetim Kurulu
Disiplin Kurulu
Denetleme Kurulu
Federasyon Personelimiz
Dopingten Korunalım
Genel Mevzuat
Tarihçe
Sağlık Kurulu
Email List